Ruská Ruleta 2017

Kdy a kde? 23. - 24. června 2017 na Farmě Ptýrov. Vydejte se vstříc novým zážitkům na dalším ročníku Ruské Rulety!

  Pokyny     Rozpis   Přihlášení závodníci     Startovky

Startovka noční etapy

Kategorie Název týmu Jméno prvního účastníka Jméno druhého účastníka Startovní čas noc
Meresjev02 VýletníciMilan VikŠtěpán Aubrecht23:00:00
Meresjev07 Dezorientovaní bizoniMartina ŠpádováKarel Špáda23:00:00
Meresjev08 SAC Bělá pod BezdězemMilan JílekKarel Fousek23:00:00
Meresjev09 MP/Kbely cycling teamMarek ProtušRobert Sedlecký23:00:00
Meresjev47 FIDOBARJiří ŠoltaMatouš Franc23:00:00
Meresjev10 Ředitelské volnoJan NovotnýZdeněk Kubík23:05:00
Meresjev12 Hakuna MatataLída Wurmová Pavel Wurm 23:05:00
Meresjev18 Na kopciMarek EliasKateřina Eliasova23:05:00
Meresjev19 Krmení dravé zvěřeElis-ury-23:05:00
Meresjev22 Snail WheelsEva OuředníkováPetr Udatný23:05:00
Meresjev33 Kamuy Cycling TeamJiří ŠarešPetr Zavrtálek23:10:00
Meresjev34 Kryštof 6Marek ŠťastnýMichal Plodr23:10:00
Meresjev37 TorpedoTomáš VincourPetr Rabušic23:10:00
Meresjev41 FIDOBARJakub ČechJosef Kavánek23:10:00
Meresjev42 FIDOBARJaroslav HronovskyLukas Doubek23:10:00
Meresjev03 Hejvy's Intimmate Team Petra Stočesová Mirka Pavlů 23:15:00
Meresjev44 FIDOBARMilan PolákJiří Kavánek23:15:00
Meresjev45 FIDOBARTomáš FrancZbyněk Holub23:15:00
Meresjev46 ATC KokořínJitka GartnerováAlexandr Kotačka23:15:00
Meresjev51 Gabca a PetaGabriela ProchazkovaPetra Zajickova23:20:00
Meresjev60 SAC & Žízeň Bělá pod BezdězemLubomír AndršJíří Rejnart23:20:00
Meresjev64 VIPrahlý mixJindra Vostrá DohnalováJarda Řízek23:20:00
Meresjev65 VIPrahlé DUOPetr AdriánZuzana Kordačová23:20:00
Meresjev83 Prague Beach TeamPetr BranišAlžběta Paulasová23:20:00

Startovka denní etapy

Kategorie Název týmu Jméno prvního účastníka Jméno druhého účastníka Startovní čas den
Maxim04 ŠlapetoOtta KučeraPetr Venera10:00:00
Maxim05 DýdžejsDana SadilováJindřich Sadil10:00:00
Maxim06 PupíciJindřich HandlLuboš Plocek 10:00:00
Maxim11 Mierdopard TrekOndřej BabkaJaroslav Janků10:00:00
Maxim13 StopařiMartina ZalabováJindřich Zalaba10:00:00
Maxim20 SK HraběticePetr RešlJan Novák10:00:00
Maxim82 hotel www.rambousek.euRamboJitka Indráčková10:00:00
Maxim21 Páni radovéFrantišek VinšJosef Houžvic10:05:00
Maxim23 Jalud106Jaroslav DavidLudmila Ludvíková 10:05:00
Maxim24 VIPrahlé děvočkiJana KroupováIva Bezděková10:05:00
Maxim25 M&ŠŠárka ŠvábkováMonika Pološčuková10:05:00
Maxim27 První pokusStránská MarcelaRomana Suchánková 10:05:00
Maxim28 Snad se neztratíme!Kateřina PrůškováAndrea Tschocheová10:05:00
Maxim29 Restaurace Na VeselceLadislav HoffmanJiří Štěpánek10:05:00
Maxim30 Kudy? Tudy!Anna SvatuškováTereza Kindlmannová10:10:00
Maxim32 Opatrně, ale vostře!Václav KroupaVladimír Pokorný10:10:00
Maxim36 Jizerskohorské bludičkyJarmila MüllerováHelena Šarkovská10:10:00
Maxim40 ŠroubárnaJiří PelnářLadislav Smitka10:10:00
Maxim43 MAMEMIMINAVladimir MysikPetr Kubac10:10:00
Maxim48 TudytakyneRoman KuntošRadek Kříž10:15:00
Maxim50 Knedlíky s medemAnna JánskáPavla Zahradníková10:15:00
Maxim52 ŽelvyLadislav VaisJitka Vaisová10:15:00
Maxim53 Babička a dědečekMirka ŠpalkováMiroslav Špalek10:15:00
Mrazík57 Jelenští vlčáciJosef KušičkaRadim Pelikán10:15:00
Maxim61 Sem tam nevíme kamLenka JelínkováPetra Davidová10:15:00
Maxim62 RafíciRadek JelínekLuděk Vyhnalík10:15:00
Maxim67 KologuruTomáš HájekJiří Pospíšil10:20:00
Maxim70 breuerspetr radotínskýjiří bím10:20:00
Maxim72 BloudičkySimona PunčochářováOtka Bečvářová10:20:00
Maxim73 mamka@taťkaJana VítováIgor Vít10:20:00
Maxim79 LOSTPavel KubíkDaniela Kubíková10:20:00
Maxim80 DÉČKOTOMÁŠ KADLECANTONÍN KADLEC10:20:00
Maxim81 LípáciMartin WendlerPavel Löffler10:20:00
Mrazík01 Užíváme si toPavel MinářLenka Minářová10:25:00
Meresjev02 VýletníciMilan VikŠtěpán Aubrecht10:25:00
Meresjev03 Hejvy's Intimmate Team Petra Stočesová Mirka Pavlů 10:25:00
Meresjev07 Dezorientovaní bizoniMartina ŠpádováKarel Špáda10:25:00
Meresjev08 SAC Bělá pod BezdězemMilan JílekKarel Fousek10:25:00
Mrazík14 Už mne to nebaví 1Tereza MacháčkováPetra Macháčková10:25:00
Maxim31 Medová cestaTomáš FejfárekTereza Škrampalová10:25:00
Mrazík85 JednorožciMagdaléna VondrováIrena Novakova10:25:00
Meresjev09 MP/Kbely cycling teamMarek ProtušRobert Sedlecký10:30:00
Meresjev10 Ředitelské volnoJan NovotnýZdeněk Kubík10:30:00
Meresjev12 Hakuna MatataLída Wurmová Pavel Wurm 10:30:00
Mrazík15 Už mne to nebaví 2Jan MacháčekVladimír Macháček10:30:00
Meresjev18 Na kopciMarek EliasKateřina Eliasova10:30:00
Meresjev19 Krmení dravé zvěřeElis-ury-10:30:00
Mrazík38 Honzíkovo blouděníJiří KrautwurstJan Rathouský 10:30:00
Meresjev22 Snail WheelsEva OuředníkováPetr Udatný10:35:00
Meresjev33 Kamuy Cycling TeamJiří ŠarešPetr Zavrtálek10:35:00
Meresjev34 Kryštof 6Marek ŠťastnýMichal Plodr10:35:00
Meresjev37 TorpedoTomáš VincourPetr Rabušic10:35:00
Mrazík39 Stašíci v pohybuLucia StachováMartin Stach10:35:00
Meresjev41 FIDOBARJakub ČechJosef Kavánek10:35:00
Mrazík54 Bob a BobekPetr NovákNela Nováková10:35:00
Meresjev42 FIDOBARJaroslav HronovskyLukas Doubek10:40:00
Meresjev44 FIDOBARMilan PolákJiří Kavánek10:40:00
Meresjev45 FIDOBARTomáš FrancZbyněk Holub10:40:00
Meresjev46 ATC KokořínJitka GartnerováAlexandr Kotačka10:40:00
Meresjev47 FIDOBARJiří ŠoltaMatouš Franc10:40:00
Málčik17 Příště už na kolePetra BielinováVojta Eliáš10:45:00
Meresjev51 Gabca a PetaGabriela ProchazkovaPetra Zajickova10:45:00
Mrazík55 MelouniKristýna PravdováEma Syrovátková10:45:00
Mrazík56 Český borciBohumil SyrovátkaTonda Syrovátka10:45:00
Mrazík58 Toník a maminkaPavlína CiprováAntonín Cipra10:45:00
Meresjev60 SAC & Žízeň Bělá pod BezdězemLubomír AndršJíří Rejnart10:45:00
Meresjev64 VIPrahlý mixJindra Vostrá DohnalováJarda Řízek10:45:00
Meresjev65 VIPrahlé DUOPetr AdriánZuzana Kordačová10:45:00
Málčik26 KačomyšMichal VejvodaKateřina Vejvodová + Tomášek10:50:00
Mrazík63 BleskPetr MarečekVojtěch Mareček10:50:00
Mrazík66 B42Tomáš HolomečekPetr Holomeček10:50:00
Mrazík68 SAC Bělá pod Bezdězem Junior IMilan LoukotkaAdam Horák10:50:00
Mrazík71 PaKaPavla ŠtěpánkováKateřina Zavadilová10:50:00
Meresjev83 Prague Beach TeamPetr BranišAlžběta Paulasová10:50:00
Málčik69 SAC Bělá pod Bezdězem Junior IIJan HorákMartin Horák + Eliška Horáková10:55:00
Mrazík74 Danuš a duchovéTonda CabalkaAleš Cabalka10:55:00
Mrazík75 Kluci ČerníciŠimon ČerníkGabriel Černík10:55:00
Mrazík76 Anežka s tátouAnežka ČerníkováVítězslav Černík10:55:00
Mrazík77 ČSFRMiroslav TrnPetr Zloský10:55:00
Mrazík78 Gepardi želvíMilan SkalskyDaniel Skalsky10:55:00
Mrazík84 Želvy gepardíVěra SkalskáLucie Skalská10:55:00
Mrazík59 Katka a tatínek Jaroslav CipraKateřina Ciprová 11:05:00

Naši partneři

Haven Mapníky Autopilot Žaket, mapy a grafika Farma Ptýrov Astera glass SHOCart liga Bakov Devils