Hudec

1. 4. 2022  Ruská Ruleta už nebude!

NIKDY!

Hudec

2. 5. 2021  Ruská Ruleta v roce 2021 - ZRUŠENA!

Ahoj všem. Bohužel se opakuje loňský scénář. V současných nejistých podmínkách nejsme schopni Ruskou Ruletu organizačně v plném rozsahu uskutečnit. Náhradní řešení aktuálně nemáme, ani virtuální, pokud by vůbec někoho tento způsob oslovil. Všem tedy přejeme hlavně zdraví, optimismus a spoustu najetých kilometrů.

Libor Novák jr.

1. 6. 2020  Ohlédnutí za Ruskou Ruletou 2019

Tento víkend se měl konat 19. ročník Ruské Rulety, ale jak všichni víme, okolnosti nám letos nepřály. Protože bychom Vám to chtěli alespoň trochu vynahradit, udělali jsme pro Vás video z loňského ročníku, které doufáme, že připomene skvělou atmosféru a krásný terén v jakém se Ruská Ruleta jezdí. Jen se podívejte do sekce videa! Ahoj zase za rok.

Hudec

1. 4. 2020  Ruská Ruleta v roce 2020 - ZRUŠENA! (pozn. Apríl to není)

Dáváme na vědomí, že Ruská Ruleta se v letošním roce konat NEBUDE. Připojili jsme se tak k sérii zrušených sportovních akcí u nás i v zahraničí. I kdyby se situace do konce května uvolnila a sportovní akce již byly v nějakém rozsahu povoleny, nedává smysl v těchto temných dobách svolávat na jeden plac hromadu lidí. Je to na odpovědnosti nás všech. Lesy pod Bezdězem necháme odpočinout a budeme se těšit zase za rok. Díky za přízeň.

Hudec

21. 6. 2019  Hvězdářova reportáž z Ruské Rulety

Na stránkách SHOCart Ligy, oficiálním webu seriálu MTBO závodů dvojic, si můžete přečíst vydařenou reportáž Petra Prunera alias Hvězdáře z 18. ročníku Ruské Rulety. Co všechno můžete zažít? Dobře se bavte!

Naši partneři

Haven Mapníky Autopilot Žaket, mapy a grafika Farma Ptýrov Astera glass SHOCart liga Bakov Devils