Nejnovější příspěvky ve fóru

Filtrovat příspěvky:  Vše Hledám parťáka/čku Připomínky k závodu Zážitky Připomínky k webu

16. 6. 2019  Milan Loukotka  Připomínky k závodu

Díky za další ročník Rulety. No musím přiznat, že po loňském vítězství v Meresjevovi už jsem letos neplánoval startovat, ale když se objevila kategorie Ivánek tak to byla nová výzva! Takže znova na startu, tentokrát sám, bez tradičního parťáka Honzy nebo jeho kluků a hned napoprvé vítězství. Takže moje neskromná statistika: čtvrté vítězství ve čtvrté kategori. Teď se jen obávám aby pořadatelé nepřidali příští rok kategorii Ivan Hrozný tzn. i s noční etapou :-)

18. 6. 2019 00:03  RR_Libor  Máš splněno! Teď už můžeš jezdit jen pro radost. Zatím další kategorie neplánujeme. Vloni jsem už zamítli Dědečka Hříbečka na elektrokole :)
20. 6. 2019 12:49  Hvězdář  Ahoj. Pokud by existoval Meresjev pro jednotlivce, taky bych jel.
24. 1. 2020 09:35  Robert Sedlecký  Jo, určitě přidat Meresjeva pro jednotlivce...

28. 5. 2018  Saša  Připomínky k závodu

Ruská ruleta je již delší dobu profesionálně nejlépe zmáknutým závodem SHOCartligy - rozmístění a bodování kontrol (sedmdesátšest variant strategií), zdánlivě paradoxně precizně sedící minimalistická mapa (vím že jsem na ni kdysi párkrát děsně nadával = je fair přiznat chybu, ten polom před 33 jsi nicméně možná moh/měl zmínit v rozpravě, chlape - stál nás vítězství v mixu, ale čo už ;-)), fotky, video, centrum, formát, bufet do rána (letos jsem to trošku fláknul a dopadlo to podle toho 8-///), PROSTOR (!!!) - děkujeme, Libore a spol., a těšíme se za rok (ještě že to tak letí ;-))) ciao s.

31. 5. 2018 22:24  Libor Novák  Jj, ten polom pod 33kou měl být v rozpravě. Příště si udělám tahák :) Už nic neudržim... Sorry

28. 5. 2018  Petr  Připomínky k závodu

Ahoj vsem, diky poradatelum za krasny zavod. S dcerou jsme si to uzili. Jen mam problem dceri vysvetlit, proc je vitezem Mrazika dvojce, kde jede velka holka stale na lane, kdyz moje dcera jede pouze za sve. Chapu to do kopce, ale rozhodne ne po rovine. Vuci ostatnim detem je to nefer. Preci jen je to zavod rodicu s detmi a nikoliv ambicioznich rodicu. Na to jsou jine kategorie.

29. 5. 2018 23:13  Admin - Libor Novák jr.  Ahoj, děkujeme moc za pochvalu a připomínku. Chápeme Vaše radosti a strasti, takový přístup není asi úplně správně, na druhou stranu jsme radši za toto, než za doby, kdy se děti nechali pod kopcem a rodiče dojeli pro kontroly sami... Asi chápete, že nemůžeme nic takového zakázat ani uhlídat - děti budou potřebovat vždy někde pomoct :) Takže asi tak. Snažíme se samozřejmě závod udělat co nejvíce fér, ale 100% to bohužel nikdy nebude.
7. 6. 2018 08:36  Pavel Minář  Dobrý den, reaguji z pozice toho, kterého se to týká asi nejvíce... jsem rodič té velké holky (je jí 14 let). :-) s použitím gumicuku jsme se poprvé setkali na závodě Bike Adventure před několika lety, kdy nás předjížděla dvojice napojená pomocí psího vodítka. Ti to také později vyhráli. Zeptali jsme se proto pořadatelů, zda je takováto praktika v souladu s pravidly a bylo nám řečeno, že ano. Zaujalo nás to. Účastnili jsme se vícekrát závodů podobného typu (BA, Ruská ruleta, Ztracené kobylky) a pokaždé jsme si dopředu výslovně mailem u pořadatelů ověřili, zda toto je možné. Bylo nám řečeno, že ano. Gumicuk tedy používáme a je to součást naší taktiky při závodě. Pokud by toto povoleno pravidly nebylo, nepoužívali bychom jej. Podotýkám, že kategorie Mrazík (jak jsem pochopil z instrukcí) není jen pro děti, ale může se jí zúčastnit každý, kdo se necítí na 6-ti hodinový limit. Tím pádem ty děti klidně mohou soutěžit proti nějakým 2 velkým chlapům... Současný stav nepovažuji za ideální a doporučuji se inspirovat u výše zmíněných závodů. Striktněji oddělit kategorie dospělých, mixů a dětí. I přesto, že je ve všech zmíněných závodech dovoleno použití vzájemné pomoci ve dvojici (tedy i gumicuku), považuji za vhodnější lépe definovat v pravidlech formu pomoci a připustit pouze tlačení, ne však použití gumicuku. Závod jsme si užili a příště přijedeme opět rádi, a to i v případě, že se pravidla změní a gumicuk bude zakázán... :-).
10. 6. 2018 22:12  Libor Novák  Ahoj, kategorie Mrazík je opravdu pro ty, kdo se necítí na 6-ti hod. limit. Těžko můžeme rozlišovat, z jakého důvodu to kdo jede. Někdo jede s dětmi, jiný s někým, kdo na kole jezdí málo a nemá potřebnou fyzickou kondici, jiný má třeba nějaký zdravotní handicap. Navíc při počtu Mrazíků (letos 11 dvojic) to fakt nemá smysl řešit. Většina lidí myslím jezdí pro zábavu, a v této kategorii obzvláště. Všechno je lepší, než ležet doma na gauči. Osobně si myslím, že cílem závodu dvojic je podřídit strategii slabšímu členu dvojice. Tak by to mělo správně být. Pomoc jen v případě (např. tlačením), že druhému z dvojice totálně dojde a bez pomoci by stěží dojel do cíle. Možná nás ale tato diskuse přivede k rozdělování cen v kategorii Mrazík jiným způsobem, než podle najetých bodů. Vše zvážíme a děkujeme za diskusi.

27. 6. 2017  luboš  Připomínky k závodu

Letošní denní etapa byla pro nás opravdu náročná. Putování krajinou NULLBIER je stresující a od zvracení po zteplalém jonťáku nás zachránila až vietnamka v koloniálu v Nechálově,kde jsem si s chutí šoupl i jednoho studeného lahváče do bidonu-chutnal báječně!!!

22. 6. 2015  Martin S.  Připomínky k závodu Zážitky

Letošní Ruleta se povedla - z těch asi 6 ročníků, co jsem jel, se mi líbila nejvíc. Zejména rozmístění a obodování kontrol se podařilo. Někdo ze závodníků se mě ptal po závodě, jestli někde zveřejníme náš vítězný postup z denní etapy a mapu zatím na play-map.com ani jinde nevidím, tak dávám odkaz na GPS záznam aspoň sem - https://www.strava.com/activities/324796574 + článek je na webu Ekonomu http://www.ekonompraha.cz/

23. 6. 2015 08:46  Admin - Libor Novák jr.  Ahoj, jsme moc rádi za tak pozitivní ohlasy, hned máme spoustu motivace pro pořádání příštího ročníku! Jinak nahrání mapy na play-map.cz už zajišťuji, takže přidáme link hned jak tam mapa bude ;)
24. 6. 2015 09:20  Admin - Libor Novák jr.  Mapy jsou tam! Odkaz pro noční Meresjevy a pro všechny kategorie denní
20. 6. 2016 18:55  Petr  ahoj, odkazy ale skáčou na mapu z loňska :-)
24. 6. 2017 19:20  Šárka  Ahoj, po závodě jsem zapomněla u hadice na mytí kol černé hodinky ACATEL ONETOUCH WATCH, konkrétně na zídce altánku u hadice . Když jsem se pro ně vrátila, už tam nebyly. Prosím poctivého nálezce, aby se ozval na email: sarka.svabkova@seznam.cz, ráda se nálezci odměním.

21. 6. 2015  Drbíci  Připomínky k závodu Zážitky

Ahoj! Díky moc za letoční ročník, doteď jsme jen měli info z doslechu, ale konečně jsme taky dosali příležitost se zakousnout do krajiny kolem Bakova. Díky za perfektní přípravu, řadě ostatních pořadatelů byste mohli sloužit za vzor. pardon: VZOR! Ať se daří, doufejme za rok na shledanou! T

15. 6. 2016 11:32  Otta a Peťák  Ahoj, RR (Maxima) jsme jeli několikrát a prezentovali jsme se vždy v pátek večer. V sobotu je na místě mnoho dvojic a docela to trvá dlouho. Je tato možnost i letos? V propozicích není popsána. Díky za odpověď.

2. 6. 2014  Radek  Připomínky k závodu

Ahoj, je možné se jeste zapsat na Meresjeva? Koukam, ze jsme trochu missli termín... :-(

2. 6. 2014 23:28  Admin - Libor Novák jr.  Ahoj, pošlete na mail ruskaruleta@ok24praha.cz název týmu, kategorii, jména, ročníky narození, čísla v Shocart lize (nepovinné) a telefonní číslo na jednoho z Vás. My Vás přihlásíme ;)
3. 6. 2014 11:02  Radek  Super, diky
4. 6. 2014 07:52  Otta  Ahoj, RR (Maxima) jsem jel několikrát a prezentoval jsem se vždy v pátek večer. V sobotu je na místě mnoho dvojic a docela to trvá dlouho. Je tato možnost i letos? V propozicích není popsána. Díky za odpověď.
4. 6. 2014 09:44  Admin - Libor Novák jr.  Ahoj, budeme mít vše připraveno už v pátek, takže ano
16. 6. 2015 19:52  Otta  Ahoj, stejně jako loni - RR (Maxima) jsem jel několikrát a prezentoval jsem se vždy v pátek večer. V sobotu je na místě mnoho dvojic a docela to trvá dlouho. Je tato možnost i letos? Díky za odpověď.

Naši partneři

Haven Mapníky Autopilot Žaket, mapy a grafika Farma Ptýrov Astera glass SHOCart liga Bakov Devils