Noční etapa

Návštěvnost kontrol

Meresjev 18/18

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MM41 SAC Bělá pod Bezdězem (Milan Loukotka, Jan Horák)23:15:0003:21:4704:06:4764020620 Kontroly
2MM38 Tníci a radynebike.cz (Radovan Cizek, Martin Vít)23:10:0003:17:4404:07:4450025475 Kontroly
3MM33 Žízeň-SAC Bělá p. B. (Jiří Rejnart, Lubomír Andrš)23:10:0003:08:3403:58:344000400 Kontroly
4MM12 klacky.cz (Petr Basus, Jan Čižinský)23:00:0003:17:3804:17:3844075365 Kontroly
5MD26 VIPrahlý mix (Jindra Dohnalová, Jaroslav Řízek)23:05:0002:59:3203:54:323600360 Kontroly
6MM19 OO...Myš (Vlastimil Gruber, Michal Vejvoda)23:05:0003:13:4504:08:4539030360 Kontroly
7MM07 Čmoudi (Martin Wendler, Ondřej Sláma)23:00:0003:00:2204:00:223402338 Kontroly
8MM31 Kamuy Cycling Team (Jiří Šareš, Petr Zavrtálek)23:10:0003:23:2904:13:2938055325 Kontroly
9MM27 Široký a bystrozraký (Cabalka Aleš, Grunt Petr)23:10:0002:57:3803:47:383200320 Kontroly
10MD60 Dezorientovaní bizoni (Martina Špádová, Karel Špáda)23:15:0003:11:0203:56:023100310 Kontroly
1139 Hakuna Matata (Lída Wurmová , Pavel Wurm)23:10:0003:14:2204:04:2232010310 Kontroly
12MD44 ATC Kokořín (Jitka Gartnerová, Alexandr Kotačka)23:15:0003:33:3004:18:3032080240 Kontroly
13MM17 FIDOBAR (Tomáš Franc, Zbyněk Holub)23:05:0003:24:4604:19:4631085225 Kontroly
14MM18 FIDOBAR (Jaroslav Hronovský, Lukáš Doubek)23:05:0003:08:3904:03:392308222 Kontroly
15MM20 FIDOBAR (Jakub Čech, Josef Kavánek)23:05:0003:03:4503:58:452200220 Kontroly
16MD67 Alžběťák (Alžběta Paulasová, Petr Braniš)23:15:0003:21:1204:06:1222020200 Kontroly
17MM16 FIDOBAR (Milan Polák, Jiří Kavánek)23:00:0003:29:1804:29:18260135125 Kontroly
1810 Satelit (Radka Nechvátalová, Jan Tleskač)23:00:0003:19:5304:19:531408555 Kontroly

Denní etapa

Návštěvnost kontrol

Meresjev 18/18

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MM41 SAC Bělá pod Bezdězem (Milan Loukotka, Jan Horák)10:40:0016:16:5305:36:537500750 Kontroly
2MM12 klacky.cz (Petr Basus, Jan Čižinský)10:25:0016:21:4505:56:457200720 Kontroly
3MM38 Tníci a radynebike.cz (Radovan Cizek, Martin Vít)10:35:0016:56:2606:21:2681095715 Kontroly
4MM07 Čmoudi (Martin Wendler, Ondřej Sláma)10:25:0016:13:3205:48:326900690 Kontroly
5MD44 ATC Kokořín (Jitka Gartnerová, Alexandr Kotačka)10:40:0016:52:3806:12:3873050680 Kontroly
6MM33 Žízeň-SAC Bělá p. B. (Jiří Rejnart, Lubomír Andrš)10:35:0016:34:4305:59:436400640 Kontroly
7MM19 OO...Myš (Vlastimil Gruber, Michal Vejvoda)10:30:0016:21:2905:51:296000600 Kontroly
8MD26 VIPrahlý mix (Jindra Dohnalová, Jaroslav Řízek)10:35:0016:27:1805:52:186000600 Kontroly
9MM31 Kamuy Cycling Team (Jiří Šareš, Petr Zavrtálek)10:35:0016:31:4805:56:486000600 Kontroly
10MM17 FIDOBAR (Tomáš Franc, Zbyněk Holub)10:30:0016:27:1305:57:135900590 Kontroly
11MM27 Široký a bystrozraký (Cabalka Aleš, Grunt Petr)10:35:0016:25:3905:50:395600560 Kontroly
12MD67 Alžběťák (Alžběta Paulasová, Petr Braniš)10:40:0016:38:3505:58:355100510 Kontroly
13MM20 FIDOBAR (Jakub Čech, Josef Kavánek)10:30:0015:52:5105:22:514700470 Kontroly
1439 Hakuna Matata (Lída Wurmová , Pavel Wurm)10:40:0016:28:0905:48:094700470 Kontroly
15MM16 FIDOBAR (Milan Polák, Jiří Kavánek)10:30:0016:18:3705:48:374500450 Kontroly
16MD60 Dezorientovaní bizoni (Martina Špádová, Karel Špáda)10:40:0016:35:5505:55:554100410 Kontroly
17MM18 FIDOBAR (Jaroslav Hronovský, Lukáš Doubek)10:30:0016:16:5405:46:543800380 Kontroly
1810 Satelit (Radka Nechvátalová, Jan Tleskač)10:25:0016:13:3105:48:312700270 Kontroly

Maxim 38/41

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MM34 Sokol Podlázky (Jíří Šlégl, Martin Šlégl)10:10:0016:14:3106:04:3193010920 Kontroly
2MM40 Chromý koně (Petr Marusič, Vladimír Zborník)10:10:0016:24:5906:14:5993060870 Kontroly
3MM36 Sporticus team (Martin Sajal, Martin Smrt)10:10:0016:20:0606:10:0687040830 Kontroly
4MD61 Kunratický Go &Yacht klub (Pavel Horák, Marie Hrdinová)10:20:0016:11:1305:51:138100810 Kontroly
5MM58 Hrbatí psi (Petr Marhoun, Jiří Fišer)10:20:0016:22:2006:02:207706764 Kontroly
6MM21 Tudytakyne (Roman Kuntoš, Radek Kříž)10:05:0016:02:5905:57:597400740 Kontroly
7MD30 MTBO Slany (Petr Svoboda, Iveta Pachmanova)10:10:0016:05:2405:55:247300730 Kontroly
8MD42 OK Rakovník (Milan Bílý, Irena Bílá)10:15:0016:09:1605:54:167000700 Kontroly
9MM05 Šlapeto (Otta Kučera, Petr Venera)10:00:0015:59:2905:59:297000700 Kontroly
10MM28 PBV MTB Team Brno (David Náhlovský , Petr Brych)10:05:0016:02:3505:57:356800680 Kontroly
11MD08 Benešáci (Martin Beneš, Martina Benešová)10:00:0015:58:3505:58:356700670 Kontroly
12MM35 SAC Bělá p. B. - Sokol Podlázky (Ladislav Hoffman, Jiří Štěpánek)10:10:0016:05:3205:55:326100610 Kontroly
13MD13 Jalud106 (Jaroslav David, Ludmila Ludvíková)10:00:0015:47:2805:47:285800580 Kontroly
14MM04 Páni radové (František Vinš, Josef Houžvic)10:00:0015:57:1505:57:155700570 Kontroly
15MD59 Krokouši (Jakub Illner, Daniela Illnerová)10:20:0016:19:0405:59:045600560 Kontroly
16MM57 rz (Václav Koutník, Jakub Štochl)10:20:0016:21:0406:01:045404536 Kontroly
17MM03 Pupíci (Jindřich Handl, Luboš Plocek)10:00:0015:59:2805:59:285200520 Kontroly
18MD09 S-Team (Romana Smolkova, Jan Smolka)10:00:0015:54:3505:54:355000500 Kontroly
19MM29 breuers (jiří bím, petr radotínský)10:10:0016:29:1406:19:1457085485 Kontroly
20MM66 JEHO (Petr Jedlička, Mirek Horák)10:25:0016:12:0805:47:084800480 Kontroly
21DD64 FM Lomoz (Oli Dvořáková, Petra Retamozová)10:20:0016:14:2905:54:294800480 Kontroly
22MM56 (Michal Ekl, Jan Tryzna)10:20:0016:31:0206:11:0252045475 Kontroly
23DD51 M+M (Monika Pološčuková, Stanislava Stehlíková)10:15:0016:07:3405:52:344700470 Kontroly
24MD68 Chvátám k pípám (Dáda Š. , Vojta R. )10:25:0016:28:2706:03:274308422 Kontroly
25MD50 Babička a dědeček (Mirka Špalková, Miroslav Špalek)10:15:0016:17:3406:02:344206414 Kontroly
26MD54 Antonín Sova (Lenka Nežádalová, Zbyšek Chvojka)10:15:0016:13:5205:58:524100410 Kontroly
27MD71 Z Usedlosti (Martin, Liba)10:45:0017:12:4106:27:41520125395 Kontroly
28MD14 Ušáci Šupáci (Anežka Štočková, Ondřej Kejval)10:00:0015:41:4005:41:403600360 Kontroly
29DD22 KSM Castings CZ (Jarča Folprechtová, Pavla Kovářová)10:05:0015:52:5905:47:593400340 Kontroly
30DD46 Sem tam nevíme kam (Lenka Jelínková, Petra Davidová)10:15:0016:33:0206:18:0241080330 Kontroly
3132 Staří Bulfové (Karel Landkammer, Jana Landkammerová)10:10:0015:58:3805:48:383200320 Kontroly
32DD24 Jejda a Juchů (Markéta Zavřelová, Jana Andreasová)10:05:0016:28:5606:23:56410105305 Kontroly
33DD23 První pokus (Stránská Marcela, Romana Suchánková )10:05:0015:49:3905:44:393000300 Kontroly
34MD15 Stopaři (Martina Zalabová, Jindřich Zalaba)10:05:0016:44:4406:39:44480185295 Kontroly
35MM70 no swiss (Miroslav Franěk , Miroslav Franěk junior)10:45:0017:13:3706:28:37410130280 Kontroly
36MM06 JaBlKo Team Javornice (Milan Reinberg, Vlasta Zachoval)10:25:0016:03:4405:38:442600260 Kontroly
37MD72 SAC Bělá pod Bezdězem, Martinka a Bohoušek (Martina Fiedlerová, Bohumil Fiedler)10:50:0017:05:1806:15:1821065145 Kontroly
 MM48 Rafíci (Radek Jelínek, Luděk Vyhnalík)10:15:0016:15:0006:00:004300430DQKontroly

Mrazík 11/11

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MD02 Užíváme si to (Lenka Minářová, Pavel Minář)10:30:0014:37:4504:07:4544025415 Kontroly
2MM53 SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM (Patrik Loukotka, Radek Loukotka)10:45:0014:47:5304:02:533606354 Kontroly
3MM37 Patiamati (Šimon Novák, Štěpán Novák)10:35:0014:33:0103:58:012100210 Kontroly
445 Bob a Bobek (Petr Novák, Nela Nováková)10:40:0014:34:1903:54:191800180 Kontroly
5MD43 Stašíci v pohybu (Lucia Stachová, Martin Stach)10:35:0014:33:5403:58:541800180 Kontroly
6DD62 Maka (Markéta Hemerová, Kateřina Zavadilová)10:45:0015:00:5904:15:5921065145 Kontroly
711 Nelelkujem (Linda Zástěrová, Tomášek Lelek)10:30:0014:15:1103:45:111400140 Kontroly
863 Výleťáci AnVeKa (Anežka Šofrová, Vendulka Šofrová/Karel Lapáček)10:45:0014:37:5703:52:571400140 Kontroly
969 no swiss (tonda vojtisek, kata vojtiskova)10:45:0015:23:5404:38:5422018040 Kontroly
10DD73 OK 24 (Irena Novakova, Majda Vondrova)10:50:0015:35:2904:45:292202155 Kontroly
11MM49 Už mě to nebaví (Vladimír Macháček, Jan Macháček)10:40:0015:38:3704:58:37230280-50 Kontroly

Málčik 2/2

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MD25 Na Kopci (Marek Eliáš, Kateřina Eliášová)10:05:0013:43:3803:38:381200120 Kontroly
252 Kryštofovi Vlci (Dáša Christophová, Milan Volf)10:45:0015:16:1304:31:1320014555 Kontroly

Noční + denní etapa

Meresjev 18/18

Poř. Sl. Název týmu Celkový čas jízdy Nasb. celkem Penalizace (součet) Body celkem (součet)  
1MM41 SAC Bělá pod Bezdězem (Milan Loukotka, Jan Horák)09:43:401390201370 
2MM38 Tníci a radynebike.cz (Radovan Cizek, Martin Vít)10:29:1013101201190 
3MM12 klacky.cz (Petr Basus, Jan Čižinský)10:14:231160751085 
4MM33 Žízeň-SAC Bělá p. B. (Jiří Rejnart, Lubomír Andrš)09:58:17104001040 
5MM07 Čmoudi (Martin Wendler, Ondřej Sláma)09:48:54103021028 
6MD26 VIPrahlý mix (Jindra Dohnalová, Jaroslav Řízek)09:46:509600960 
7MM19 OO...Myš (Vlastimil Gruber, Michal Vejvoda)10:00:1499030960 
8MM31 Kamuy Cycling Team (Jiří Šareš, Petr Zavrtálek)10:10:1798055925 
9MD44 ATC Kokořín (Jitka Gartnerová, Alexandr Kotačka)10:31:081050130920 
10MM27 Široký a bystrozraký (Cabalka Aleš, Grunt Petr)09:38:178800880 
11MM17 FIDOBAR (Tomáš Franc, Zbyněk Holub)10:16:5990085815 
1239 Hakuna Matata (Lída Wurmová , Pavel Wurm)09:52:3179010780 
13MD60 Dezorientovaní bizoni (Martina Špádová, Karel Špáda)09:51:577200720 
14MD67 Alžběťák (Alžběta Paulasová, Petr Braniš)10:04:4773020710 
15MM20 FIDOBAR (Jakub Čech, Josef Kavánek)09:21:366900690 
16MM18 FIDOBAR (Jaroslav Hronovský, Lukáš Doubek)09:50:336108602 
17MM16 FIDOBAR (Milan Polák, Jiří Kavánek)10:17:55710135575 
1810 Satelit (Radka Nechvátalová, Jan Tleskač)10:08:2441085325 

Naši partneři

Haven Mapníky Autopilot Žaket, mapy a grafika Farma Ptýrov Astera glass SHOCart liga Bakov Devils