Libor Novák jr.

1. 6. 2020  Ohlédnutí za Ruskou Ruletou 2019

Tento víkend se měl konat 19. ročník Ruské Rulety, ale jak všichni víme, okolnosti nám letos nepřály. Protože bychom Vám to chtěli alespoň trochu vynahradit, udělali jsme pro Vás video z loňského ročníku, které doufáme, že připomene skvělou atmosféru a krásný terén v jakém se Ruská Ruleta jezdí. Jen se podívejte do sekce videa! Ahoj zase za rok.

Hudec

1. 4. 2020  Ruská Ruleta v roce 2020 - ZRUŠENA! (pozn. Apríl to není)

Dáváme na vědomí, že Ruská Ruleta se v letošním roce konat NEBUDE. Připojili jsme se tak k sérii zrušených sportovních akcí u nás i v zahraničí. I kdyby se situace do konce května uvolnila a sportovní akce již byly v nějakém rozsahu povoleny, nedává smysl v těchto temných dobách svolávat na jeden plac hromadu lidí. Je to na odpovědnosti nás všech. Lesy pod Bezdězem necháme odpočinout a budeme se těšit zase za rok. Díky za přízeň.

Hudec

21. 6. 2019  Hvězdářova reportáž z Ruské Rulety

Na stránkách SHOCart Ligy, oficiálním webu seriálu MTBO závodů dvojic, si můžete přečíst vydařenou reportáž Petra Prunera alias Hvězdáře z 18. ročníku Ruské Rulety. Co všechno můžete zažít? Dobře se bavte!

Hudec

17. 6. 2019  Kreslení postupů z Ruské Rulety na play-map.com

Na play-map.com si nahrajte své postupy z
Noční etapy
Denní etapy
Vaše postupy můžete nahrát/nakreslit přes odkazy vpravo nahoře. Dobře se bavte :)

Hudec

16. 6. 2019  Díky za Vaši účast! Zážitky zvěčněny ve fotogalerii.

Děkujeme Vám všem, kteří jste s námi přijeli strávit pěkný den v krásném prostoru Geoparku Ralsko. Trochu jste se sice ohřáli, ale noční Meresjevové mohli letos jet "krátký, krátký". Ve fotogalerii si můžete prohlédnout pár fotek. Tak si je užijte!

Naši partneři

Haven Mapníky Autopilot Žaket, mapy a grafika Farma Ptýrov Astera glass SHOCart liga Bakov Devils