Ruská Ruleta 2018

Letos o měsíc dříve! 25. - 26. května 2018 na Farmě Ptýrov. No a ten zbytek už znáte...

  Pokyny     Rozpis   Přihlášení závodníci     Startovky

Málčik 2

Název týmu Jméno prvního účastníka Jméno druhého účastníka Zaplaceno
25 Na KopciMarek EliášKateřina EliášováANO
52 Kryštofovi VlciDáša ChristophováMilan VolfANO

Maxim 41

Název týmu Jméno prvního účastníka Jméno druhého účastníka Zaplaceno
03 PupíciJindřich HandlLuboš PlocekANO
04 Páni radovéFrantišek VinšJosef HoužvicANO
05 ŠlapetoOtta KučeraPetr VeneraANO
06 JaBlKo Team JavorniceMilan ReinbergVlasta ZachovalANO
08 BenešáciMartin BenešMartina BenešováANO
09 S-TeamRomana SmolkovaJan SmolkaNE
13 Jalud106Jaroslav DavidLudmila LudvíkováANO
14 Ušáci ŠupáciAnežka ŠtočkováOndřej KejvalANO
15 StopařiMartina ZalabováJindřich ZalabaANO
21 TudytakyneRoman KuntošRadek KřížANO
22 KSM Castings CZ Jarča FolprechtováPavla KovářováANO
23 První pokusStránská MarcelaRomana Suchánková ANO
24 Jejda a JuchůMarkéta ZavřelováJana AndreasováANO
28 PBV MTB Team BrnoDavid Náhlovský Petr BrychANO
29 breuersjiří bímpetr radotínskýANO
30 MTBO Slany Petr SvobodaIveta PachmanovaANO
32 Staří BulfovéKarel LandkammerJana LandkammerováANO
34 Sokol PodlázkyJíří ŠléglMartin ŠléglANO
35 SAC Bělá p. B. - Sokol PodlázkyLadislav HoffmanJiří ŠtěpánekANO
36 Sporticus teamMartin SajalMartin SmrtANO
40 Chromý koněPetr MarusičVladimír ZborníkANO
42 OK RakovníkMilan BílýIrena BíláANO
46 Sem tam nevíme kamLenka JelínkováPetra DavidováANO
47 EKP ladiesMartina HanzlíčkováHelena TrčkováANO
48 RafíciRadek JelínekLuděk VyhnalíkANO
50 Babička a dědečekMirka ŠpalkováMiroslav ŠpalekANO
51 M+MMonika PološčukováStanislava StehlíkováANO
54 Antonín SovaLenka NežádalováZbyšek ChvojkaANO
55 Čámrsovi nalezenciPetr PanecValdimír MartinovskýANO
56 Michal EklJan TryznaNE
57 rzVáclav KoutníkJakub ŠtochlANO
58 Hrbatí psiPetr MarhounJiří FišerANO
59 KrokoušiJakub IllnerDaniela IllnerováANO
61 Kunratický Go &Yacht klubPavel HorákMarie HrdinováNE
64 FM LomozOli DvořákováPetra RetamozováANO
65 Sobotní výletMartin SrbLibuše SrbováNE
66 JEHOPetr JedličkaMirek HorákNE
68 Chvátám k pípámDáda Š. Vojta R. NE
70 no swissMiroslav Franěk Miroslav Franěk juniorNE
71 Z UsedlostiMartinLibaANO
72 SAC Bělá pod Bezdězem, Martinka a BohoušekMartina FiedlerováBohumil FiedlerANO

Meresjev 18

Název týmu Jméno prvního účastníka Jméno druhého účastníka Zaplaceno
07 ČmoudiMartin WendlerOndřej SlámaANO
10 SatelitRadka NechvátalováJan TleskačANO
12 klacky.cz Petr BasusJan ČižinskýNE
16 FIDOBARMilan PolákJiří KavánekANO
17 FIDOBARTomáš FrancZbyněk HolubANO
18 FIDOBARJaroslav HronovskýLukáš DoubekANO
19 OO...MyšVlastimil GruberMichal VejvodaANO
20 FIDOBARJakub ČechJosef KavánekANO
26 VIPrahlý mixJindra DohnalováJaroslav ŘízekANO
27 Široký a bystrozrakýCabalka AlešGrunt PetrANO
31 Kamuy Cycling TeamJiří ŠarešPetr ZavrtálekANO
33 Žízeň-SAC Bělá p. B.Jiří RejnartLubomír AndršANO
38 Tníci a radynebike.czRadovan CizekMartin VítANO
39 Hakuna MatataLída Wurmová Pavel WurmANO
41 SAC Bělá pod BezdězemMilan LoukotkaJan HorákANO
44 ATC KokořínJitka GartnerováAlexandr KotačkaANO
60 Dezorientovaní bizoniMartina ŠpádováKarel ŠpádaANO
67 AlžběťákAlžběta PaulasováPetr BranišNE

Mrazík 11

Název týmu Jméno prvního účastníka Jméno druhého účastníka Zaplaceno
02 Užíváme si toLenka MinářováPavel MinářANO
11 NelelkujemLinda ZástěrováTomášek LelekNE
37 PatiamatiŠimon NovákŠtěpán NovákANO
43 Stašíci v pohybuLucia StachováMartin StachANO
45 Bob a BobekPetr NovákNela NovákováANO
49 Už mě to nebavíVladimír MacháčekJan MacháčekANO
53 SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEMPatrik LoukotkaRadek LoukotkaANO
62 MakaMarkéta HemerováKateřina ZavadilováANO
63 Výleťáci AnVeKaAnežka ŠofrováVendulka Šofrová/Karel LapáčekANO
69 no swisstonda vojtisekkata vojtiskovaNE
73 OK 24Irena NovakovaMajda VondrovaNE

Naši partneři

Haven Mapníky Autopilot Žaket, mapy a grafika Farma Ptýrov Astera glass SHOCart liga Bakov Devils