Ruská Ruleta 2019

14. - 15. června 2019 na Farmě Ptýrov. No a ten zbytek už znáte...

  Pokyny     Rozpis   Přihlášení závodníci     Startovky

Meresjev 21

Název týmu Jméno prvního účastníka Jméno druhého účastníka Zaplaceno
01 trego teamĽubomír ŠujanDaniel HollerANO
04 Klasici bez motorůDavid ŘíhaDavid Říha ml.ANO
08 Dezorientovaní bizoniMartina ŠpádováKarel ŠpádaANO
10 Péťa a BjéťaPetr BranišAlžběta PaulasováNE
14 SatelitRadka NechvátalováJan TleskačANO
18 JaBlKo Team JavorniceMilan ReinbergVlasta ZachovalANO
23 Lazar s AlzheimeremRadovan ČížekŠtěpán AubrechtANO
30 Ríša a MíšaRichard GeislerMichal GeislerANO
37 Kamuj Cycling TeamPetr ZavrtálekJiří ŠarešANO
39 Jája a PájaEda FolprechtKatka FolprechtováANO
42 Raněný slimákjaroslav hejlSaša KárováANO
48 široký a bystrozrakýAleš CabalkaPetr GruntANO
53 Kryštof 6Marek ŠťastnýMichal PlodrANO
59 FIDOBARMilan PolákJiří KavánekANO
60 FIDOBARTomáš FrancZbyněček HolunANO
61 FIDOBARJaroslav HronovskýLukáš DoubekANO
67 ATC KokořínSaša KotačkaRosťa SladkýANO
80 SAC Bělá pod BezdězemKarel FousekLubomír AndršANO
83 Hakuna MatataPavel WurmLída Wurmová NE
85 Chromý koněPetr MarusičVladimír ZborníkNE
90 VeGaGabriela Lyžbická Veronika RoudnáNE

Maxim 41

Název týmu Jméno prvního účastníka Jméno druhého účastníka Zaplaceno
03 S TeamJan SmolkaRomana SmolkovaANO
05 JaRiPetPetr ŘimnáčJana ŘimnáčováANO
06 Jalud106Jaroslav DavidLudmila LudvíkováANO
11 První pokusStránská MarcelaRomana Suchánková ANO
12 Páni radovéFrantišek VinšJosef HoužvicANO
13 breuersjiří bímpetr radotínskýANO
15 EPO CarbonMichal UhlikPetr UhlikANO
20 KrokoušiDaniela IllnerováJakub IllnerANO
21 PupíciLuboš PlocekJindřich HandlANO
22 TudytakyneRoman KuntošRadek KřížANO
25 ČSFRMiroslav TrnPetr ZloskýANO
26 Nevíme, jestli to nebude ostuda Pavel Minář Jiří ŠprinclANO
29 FM LomozOlina DvořákováBlanka MaruškováANO
32 TryskomyšiJarča FolprechtováPavla KovářováANO
36 StopařiMartina ZalabováJindřich ZalabaANO
38 NoPoStanislav NovákMonika PološčukováANO
40 Lážo plážoKateřina Průšková Anna SvatuškováANO
41 Jarda a VendelínTereza KindlmannováVendula PekárkováANO
43 Plíživé dušeAleš KuželkaRadka ZáborováANO
46 vostopetDavid HoužvičkaKarolina HoužvičkováANO
52 Triathlon team ChrudimRadek MachatýOndřej ŠtorekANO
55 Jejda a juchuMarketa ZavrelovaJana AndreasovaANO
66 LostBikersJosef AndreasDaniel AndreasANO
70 EPO/Klub Larse HeletágaTomáš ProtivaPetr BenešNE
71 Pohoda teamJan PitrmucŠárka PitrmucováANO
72 PBV MTB Team BrnoDavid NahlovskyMartin KareisNE
73 Jizerskohorské bludičkyJarmila MüllerováLucia StachováANO
74 MeteleskubleskuJiří Šašek Dana VokounováANO
77 Ztracení šneciFrantišek PosoldaAnežka PosoldováANO
79 Náhodné setkáníIva BezděkováMarek HejhalANO
82 SAC Bělá pod BezdězemMichal VildBohumil FiedlerANO
86 23skyJiří TřískaLukáš TřískaNE
87 Hnutí stolicismuTomáš HaromPetr KociánANO
89 Červený TrychtýřGajkaVláďa PokornýANO
91 Kunratický Go & Yacht Club Marie HrdinováPavel HorákNE
92 MiHoJan TryznaMichal EklNE
93 BloudičkySimona PunčochářováOtka BečvářováANO
96 Los VorlosTomáš ŠimekJiří PelnářNE
97 Dědeček s VLKemMiroslav Špalek Václav KroupaANO
98 SPORTICUS teamPetr PrunerMichal ŘadaANO
101 BulfovéTereza ŠkrampalováTomáš FejfárekNE

Mrazík 15

Název týmu Jméno prvního účastníka Jméno druhého účastníka Zaplaceno
02 Na KopciPetra BielinovaMarek EliášANO
19 NelelkujemLinda ZástěrováTomášek LelekANO
44 Už mě to nebavíVladimír MacháčekJan MacháčekANO
45 JUDOTomáš MázdraNatálie MázdrováANO
56 Bob a BobekPetr NovákNela NovákováNE
75 USK Sovicky 1Jan KuceraJakub KuceraNE
76 USK Sovicky 2Marie KucerovaKaterina KucerovaNE
78 JoJoJosef FJohana FNE
81 AnVeKaVendulka ŠofrováKarel LapáčekANO
84 BleskPetr MarečekEliška MarečkováANO
88 BludičkyMilena BartošováTereza TřískováNE
99 S větrem o závodVojtaKadlusNE
102 KudyKamFilip SpaziererAneta DuškováNE
104 MotýleJiří MotejlKlára ValdhansováNE
105 KeepSmilingAnna VankováKarolína MachováNE

Málčik 3

Název týmu Jméno prvního účastníka Jméno druhého účastníka Zaplaceno
24 Kryštofovi vlciDagmar ChristophováKryštof VolfANO
28 VIPrahlé mládíBeáta HýblováOrlík HýblANO
65 EDA teamLuboš KrálVěra KrálováANO

Ivánek 12

Číslo + jméno Zaplaceno
09 Milan LoukotkaANO
17 Lukáš LoudilANO
47 Honza KoubekANO
49 tonda vojtisekANO
54 Radek LoukotkaANO
62 Radek JelínekANO
64 Ondřej Sláma ANO
68 DatelANO
94 Robert SedleckýNE
95 Pelnář VivusNE
100 Lukáš HýblANO
103 Jakub MarekANO

Nastěnka 4

Číslo + jméno Zaplaceno
31 Kateřina VejvodováANO
35 VIPrahlá DlabčaANO
63 Lenka JelínkováANO
69 HeuškaANO

Naši partneři

Haven Mapníky Autopilot Žaket, mapy a grafika Farma Ptýrov Astera glass SHOCart liga Bakov Devils