Noční etapa

Návštěvnost kontrol

Meresjev 26/26

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MM39 EPO / Čelovky Lucifer (Petr Pruner, Petr Dvořák)23:00:0003:03:3304:03:335808572 Kontroly
2MM06 SAC Bělá pod Bezdězem (Jan Horák, Milan Loukotka)23:15:0003:17:0304:02:035106504 Kontroly
3MM52 Ptáček nasladko (Radovan Čížek, Rostislav Sladký)23:20:0003:13:4203:53:423500350 Kontroly
4MM74 Kamuy Cycling Team (Jiří Šareš, Petr Zavrtálek)23:25:0003:30:3004:05:3033015315 Kontroly
5MD19 Hakuna Matata (Lída Wurmová, Pavel Wurm)23:05:0003:06:1304:01:133104306 Kontroly
6MM50 Prvni_nebudem (Tomáš Vincour, Petr Rabušic)23:20:0003:08:5703:48:573000300 Kontroly
7MM08 SAC Bělá pod Bezdězem - old (Milan Jílek, Karel Fousek)23:00:0002:59:5203:59:523000300 Kontroly
8MD18 Snail Wheels (Eva Ouředníková, Petr Udatný)23:05:0003:23:4504:18:4538080300 Kontroly
9MM57 SAC & Žízeň Bělá pod Bezdězem (Lubomír Andrš, Jiří Rejnart)23:20:0003:17:3403:57:342700270 Kontroly
10MM13 ASTERA (Vladimír Žíla, Jiří Šembera)23:05:0003:01:1103:56:112600260 Kontroly
11MD07 Cucini Team (Aneta Cucová, Vojta Cuc)23:00:0002:45:1903:45:192500250 Kontroly
12MM28 no swiss (tonda vojtisek, miroslav franek)23:10:0002:58:4303:48:432500250 Kontroly
13MD03 Dezorientovaní Bizoni (Karel Špáda, Martina Špádová)23:00:0003:03:3004:03:302308222 Kontroly
14MM31 Miličín CykloStars (Petr Adrian, Jiří Holan)23:15:0003:36:4304:21:4331095215 Kontroly
15MD30 Tatranky (Gabriela Procházková, Pavel Vaněk)23:15:0003:09:1503:54:151900190 Kontroly
16MM12 JaBlKo Team Javornice (Milan Reinberg, Vlasta Zachoval)23:00:0003:00:1904:00:191902188 Kontroly
17MD80 5 ELEMENTS (Tomáš Buňata, Magdalena Řízková)23:25:0003:18:4703:53:471800180 Kontroly
18MM77 Tro-Ski (Ladislav Douda, Alan Plocek)23:25:0003:52:5404:27:54270125145 Kontroly
19DD43 Hejvy´s intimmate team (Mirka Pavlů, Petra Stočesová)23:20:0003:23:4104:03:411508142 Kontroly
20DD26 Jedem s medem (Pavla Zahradníková, Eva Bahníková)23:10:0003:08:5903:58:591400140 Kontroly
21DD37 Marta a Nténa II. (Radka Nechvátalová, Saša Krasilová)23:15:0003:06:5403:51:541200120 Kontroly
22MD29 Petra a Radek (Petra Šimůnková, Radek Habl)23:10:0003:25:4104:15:411506585 Kontroly
23DD20 Řepka a olejka (Anička Jánská, Michaela Náprstková)23:05:0002:51:0403:46:0480080 Kontroly
24MM23 Čmoudi (Ondřej Sláma, Martin Wendler)23:10:0003:37:0004:27:0020012080 Kontroly
 MM64 Nezařaditelný Káábrt (Petr Herink, Jaroslav Herma)23:25:0003:54:4504:29:45280135145DQKontroly
 MD27 Krmení dravé zvěře (Elis, -ury-)23:10:0001:29:3902:19:391300130DQKontroly

Denní etapa

Návštěvnost kontrol

Meresjev 22/25

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MM39 EPO / Čelovky Lucifer (Petr Pruner, Petr Dvořák)11:00:0017:02:5306:02:538506844 Kontroly
2MM06 SAC Bělá pod Bezdězem (Jan Horák, Milan Loukotka)10:40:0016:31:2905:51:297200720 Kontroly
3MM74 Kamuy Cycling Team (Jiří Šareš, Petr Zavrtálek)11:00:0016:54:4205:54:427000700 Kontroly
4MM08 SAC Bělá pod Bezdězem - old (Milan Jílek, Karel Fousek)10:40:0016:40:5806:00:586802678 Kontroly
5MD18 Snail Wheels (Eva Ouředníková, Petr Udatný)10:45:0016:39:4805:54:486500650 Kontroly
6MM52 Ptáček nasladko (Radovan Čížek, Rostislav Sladký)10:55:0016:52:3205:57:326500650 Kontroly
7MM23 Čmoudi (Ondřej Sláma, Martin Wendler)10:45:0016:35:1005:50:105500550 Kontroly
8MM57 SAC & Žízeň Bělá pod Bezdězem (Lubomír Andrš, Jiří Rejnart)10:55:0016:48:2205:53:225500550 Kontroly
9DD43 Hejvy´s intimmate team (Mirka Pavlů, Petra Stočesová)10:55:0016:49:3105:54:315500550 Kontroly
10MM50 Prvni_nebudem (Tomáš Vincour, Petr Rabušic)10:55:0016:43:1505:48:155300530 Kontroly
11MM28 no swiss (tonda vojtisek, miroslav franek)10:50:0017:00:0406:10:0455040510 Kontroly
12MD19 Hakuna Matata (Lída Wurmová, Pavel Wurm)10:45:0016:46:4206:01:425104506 Kontroly
13MD03 Dezorientovaní Bizoni (Karel Špáda, Martina Špádová)10:35:0016:41:0606:06:0652020500 Kontroly
14MM31 Miličín CykloStars (Petr Adrian, Jiří Holan)10:50:0016:46:3905:56:394900490 Kontroly
15MD07 Cucini Team (Aneta Cucová, Vojta Cuc)10:40:0016:30:4005:50:404600460 Kontroly
16MD80 5 ELEMENTS (Tomáš Buňata, Magdalena Řízková)11:00:0016:56:3105:56:314400440 Kontroly
17DD20 Řepka a olejka (Anička Jánská, Michaela Náprstková)10:45:0016:34:4605:49:464200420 Kontroly
18MM12 JaBlKo Team Javornice (Milan Reinberg, Vlasta Zachoval)10:40:0016:25:5405:45:543900390 Kontroly
19DD26 Jedem s medem (Pavla Zahradníková, Eva Bahníková)10:45:0016:36:0505:51:053900390 Kontroly
20MD30 Tatranky (Gabriela Procházková, Pavel Vaněk)10:50:0017:05:4906:15:4942065355 Kontroly
21MM13 ASTERA (Vladimír Žíla, Jiří Šembera)10:40:0016:25:4005:45:403400340 Kontroly
22DD37 Marta a Nténa II. (Radka Nechvátalová, Saša Krasilová)10:50:0017:13:3006:23:30320105215 Kontroly

Maxim 42/43

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MM35 SPORTICUS & PARTNER ELIT (Martin Sajal, Jan Kabát)10:05:0016:09:4506:04:4586010850 Kontroly
2MM71 Sokol Podlázky (Martin Šlégl, Jiří Šlégl)10:20:0016:31:4906:11:4988045835 Kontroly
3DD99 Báby pod kořenem (Martina Tichovská, Renča Paulíčková)10:50:0016:36:1505:46:157400740 Kontroly
4MM42 KOLOGURU (Tomáš Hájek, Jiří Pospíšil)10:10:0016:04:0405:54:047100710 Kontroly
5MM95 Pat a Mat (Jiří Kafka, František Pavlíček)10:30:0016:40:5906:10:5975040710 Kontroly
6MD79 Kunraticky Go&Yacht Club (Marie Hrdinová , Pavel Horák)10:20:0016:25:2806:05:2870015685 Kontroly
7MM75 Tudytakyne (Roman Kuntoš, Radek Kříž)10:20:0016:12:4605:52:466500650 Kontroly
8MD92 Šviháci lázenští (Veronika Kubínová, Jiří Kubín)10:30:0016:18:5205:48:526400640 Kontroly
9MM05 Šlapeto (Otta Kučera, Petr Venera)10:00:0015:56:5105:56:516300630 Kontroly
10MM14 Páni radové (František Vinš, Josef Houžvic)10:00:0015:53:2505:53:256200620 Kontroly
11MM51 Bulfové (Karel Landkammer, Tomáš Fejfárek)10:15:0016:12:4105:57:416200620 Kontroly
12MM33 Opatrně, ale vostře (Václav Kroupa, Jaroslav Řízek)10:05:0016:00:0705:55:076100610 Kontroly
13MM53 Zpomalovací pruhy (Zdeněk Laciga, Vláďa Pokorný)10:15:0016:12:2305:57:236100610 Kontroly
14MD11 Stopaři (Martina Zalabová, Jindřich Zalaba)10:00:0016:12:3806:12:3863050580 Kontroly
15DD84 Kološrotky (Jitka Gartnerová, Tamara Kučerová)10:25:0016:25:3206:00:325702568 Kontroly
16MM32 Restaurace Na Veselce (Ladislav Hoffman, Zdeněk Flek)10:05:0016:05:5806:00:585402538 Kontroly
17MD81 Bats Kralupy (Tom, Kačka)10:25:0016:26:2606:01:265304526 Kontroly
18MM09 Pupíci (Jindřich Handl, Luboš Plocek)10:00:0015:54:5105:54:515200520 Kontroly
19MD01 Nalezené kobylky (Hana Nerušilová, David Moučka)10:00:0016:11:3606:11:3656045515 Kontroly
20MM82 hotel www.rambousek.eu (Rambo, Rambo ml.)10:25:0016:33:3406:08:3454030510 Kontroly
21MD59 VIPrahlé děvočky (Iva Bezděková, Jana Kroupová)10:15:0016:08:2505:53:254900490 Kontroly
22MD83 Babička a dědeček (Mirka Špalková, Miroslav Špalek)10:25:0016:22:3705:57:374900490 Kontroly
23MM54 Plko a Učko (Luboš Král , Tomáš Dvořák )10:15:0016:06:2105:51:214800480 Kontroly
24MD90 LOST (Pavel Kubík, Daniela Kubíková)10:25:0016:17:2105:52:214500450 Kontroly
25MM91 Síbláci (Jiří Šlechta, Robert Myslík)10:30:0016:24:2305:54:234300430 Kontroly
26MM21 Bratři v triku (Radek Frelich, Ondřej Frelich)10:05:0016:37:1506:32:15580150430 Kontroly
27MD47 Hanáci (Jiří Janeček, Jindřiška Drápalová)10:10:0016:17:5706:07:5745025425 Kontroly
28DD68 Sestry v biku (Eva Hájková, Lenka Sedláčková)10:20:0016:31:5806:11:5847045425 Kontroly
29MD93 Káčátko a tříkolka (Míša Veltruská, Jarda Veltruský)10:30:0016:25:4105:55:414200420 Kontroly
30MM40 Puta Vida Loca (Martin Vrabec, Jaromirus Neradus)10:10:0016:05:2605:55:263900390 Kontroly
31MD97 mamka&taťka (Jana Vítová, Igor Vít)10:30:0016:25:2705:55:273600360 Kontroly
32MD55 Ever Lost (Markéta Zavřelová, Robin Kyclt)10:15:0016:20:5306:05:5336015345 Kontroly
33MM69 SAC Bělá pod Bezdězem / Limbourg Transport (Bohumil Fiedler, Patrick Limbourg)10:20:0016:17:3205:57:323100310 Kontroly
34MD44 Štočci z Pískovky (Jiří Štoček, Anežka Štočková)10:10:0015:52:5005:42:502600260 Kontroly
35MD24 Majura (Lenka Kosková Třísková, Jiří Kosek)10:05:0015:52:4005:47:401700170 Kontroly
36MD25 Tadélka (Jiří Kosek, Adéla Kosková)10:05:0015:52:4005:47:401700170 Kontroly
 MM78 šroubárna (ladislav smitka, jiří pelnář)10:20:0016:22:1406:02:146306624DQKontroly
 MM86 PBV MTB Team Brno (Petr Brych, David Náhlovský)10:25:0016:14:5505:49:555600560DQKontroly
 MD34 Hanáci (Josef Janeček, Marcela Hubáčková)10:05:0016:00:3905:55:395200520DQKontroly
 MM49 TJ Kokodákov (Josef Kratina, Martin Češka)10:10:0016:19:1606:09:1646035425DQKontroly
 MM100 ALT (Tomáš Rufer, Filip Rufer)10:35:0017:16:5206:41:52420195225DQKontroly
 MD38 Splašený Jeleni (Radek Jelínek, Lenka Jelínková)10:10:0011:11:1101:01:11000DQKontroly

Mrazík 15/15

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MM02 Rodinný tandem (Filip Zídek, Jan Zídek)10:30:0014:23:2703:53:273500350 Kontroly
2DD72 Už mne to nebaví 1 (Tereza Macháčková, Petra Macháčková)10:50:0014:43:1803:53:182300230 Kontroly
3MM15 SAC Bělá pod Bezdězem (Radek Loukotka, Patrik Loukotka)10:30:0014:34:0404:04:0424010230 Kontroly
4MM48 Blesk (Petr Mareček, Vojtěch Mareček)10:35:0014:29:0603:54:062200220 Kontroly
5MM98 Danuš a duchové (Aleš Cabalka, Tonda Cabalka)11:05:0014:58:2903:53:292100210 Kontroly
6MM70 KOB Kladno (Michal Geisler, Richard Geisler)10:45:0014:47:0304:02:032106204 Kontroly
7DD85 Die Hard in the Forest (Olga Nitschelová , Ivana Rihova)11:00:0015:00:2804:00:282002198 Kontroly
8MD56 Ski Janov Bedřichov (Petr Novák , Nela Nováková )10:35:0014:13:3903:38:391900190 Kontroly
9MD63 Hlad na cestách (Klára Hladíková, Matyáš Hladík)10:40:0014:13:2003:33:201600160 Kontroly
10MM62 Už mne to nebaví 2 (Jan Macháček, Vladimír Macháček)10:35:0014:18:4003:43:401600160 Kontroly
11DD101 Buddy Team (Jana Vanková, Anička Vanková)11:10:0014:08:4202:58:421500150 Kontroly
12MM96 Vydry (Lukáš Vydra, Jonáš Vydra)11:05:0015:03:5803:58:581500150 Kontroly
13MM87 Patiamati (Šimon Novák, Štěpán Novák)11:05:0014:56:5803:51:581100110 Kontroly
 MD88 jihočeské máslo (Tomáš, Jorka)11:05:0014:58:1203:53:122500250DQKontroly
 MM76 Squadra azzurra (Aleš Nepivoda, Valerio Taddei)10:55:0014:53:2003:58:202500250DQKontroly

Málčik 2/2

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MD67 Kačomyš (Michal Vejvoda, Kateřina Vejvodová)11:05:0015:14:0304:09:0333035295 Kontroly
2MD66 OutdoorOutsiders 134 (Vlasta Gruber, Hana Rychtrmocová)11:05:0015:05:1004:00:102702268 Kontroly

Noční + denní etapa

Meresjev 22/26

Poř. Sl. Název týmu Celkový čas jízdy Nasb. celkem Penalizace (součet) Body celkem (součet)  
1MM39 EPO / Čelovky Lucifer (Petr Pruner, Petr Dvořák)10:06:261430141416 
2MM06 SAC Bělá pod Bezdězem (Jan Horák, Milan Loukotka)09:53:32123061224 
3MM74 Kamuy Cycling Team (Jiří Šareš, Petr Zavrtálek)10:00:121030151015 
4MM52 Ptáček nasladko (Radovan Čížek, Rostislav Sladký)09:51:14100001000 
5MM08 SAC Bělá pod Bezdězem - old (Milan Jílek, Karel Fousek)10:00:509802978 
6MD18 Snail Wheels (Eva Ouředníková, Petr Udatný)10:13:33103080950 
7MM50 Prvni_nebudem (Tomáš Vincour, Petr Rabušic)09:37:128300830 
8MM57 SAC & Žízeň Bělá pod Bezdězem (Lubomír Andrš, Jiří Rejnart)09:50:568200820 
9MD19 Hakuna Matata (Lída Wurmová, Pavel Wurm)10:02:558208812 
10MM28 no swiss (tonda vojtisek, miroslav franek)09:58:4780040760 
11MD03 Dezorientovaní Bizoni (Karel Špáda, Martina Špádová)10:09:3675028722 
12MD07 Cucini Team (Aneta Cucová, Vojta Cuc)09:35:597100710 
13MM31 Miličín CykloStars (Petr Adrian, Jiří Holan)10:18:2280095705 
14DD43 Hejvy´s intimmate team (Mirka Pavlů, Petra Stočesová)09:58:127008692 
15MM23 Čmoudi (Ondřej Sláma, Martin Wendler)10:17:10750120630 
16MD80 5 ELEMENTS (Tomáš Buňata, Magdalena Řízková)09:50:186200620 
17MM13 ASTERA (Vladimír Žíla, Jiří Šembera)09:41:516000600 
18MM12 JaBlKo Team Javornice (Milan Reinberg, Vlasta Zachoval)09:46:135802578 
19MD30 Tatranky (Gabriela Procházková, Pavel Vaněk)10:10:0461065545 
20DD26 Jedem s medem (Pavla Zahradníková, Eva Bahníková)09:50:045300530 
21DD20 Řepka a olejka (Anička Jánská, Michaela Náprstková)09:35:505000500 
22DD37 Marta a Nténa II. (Radka Nechvátalová, Saša Krasilová)10:15:24440105335 

Naši partneři

Haven Mapníky Autopilot Žaket, mapy a grafika Farma Ptýrov Astera glass SHOCart liga Bakov Devils