Noční etapa

Návštěvnost kontrol

Meresjev 28/28

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MM32 EPO Extra (Petr Pruner, Petr Dvořák)23:05:0003:07:5604:02:565706564 Kontroly
2MM10 SAC Bělá pod Bezdězem (Milan Jílek, Karel Fousek)23:00:0002:50:0503:50:055600560 Kontroly
3MM34 BRATŔI V BIKU (Viktor Slavík, Tomáš Hájek)23:05:0003:05:4804:00:485302528 Kontroly
4DD100 MŠ a MŠ (Martina Štursová, Magda Švehlová)23:25:0003:17:4603:52:464700470 Kontroly
5MM58 Rozlitý pivo (Jan Kašpar, Vojtěch Miller)23:10:0003:08:4603:58:464700470 Kontroly
6MD84 Krmení dravé zvěře (Elis, -ury-)23:20:0003:17:4803:57:484400440 Kontroly
7MD76 SNS Smržovka (Dan Žáček, Martina Fólová)23:15:0003:09:4803:54:484200420 Kontroly
8MM43 Nevím (Tomáš Vopálenský, Martin Kočí)23:05:0003:03:0803:58:084200420 Kontroly
9MM74 Široký a Bystrozraký (Petr Grunt, Aleš Cabalka)23:15:0003:07:5303:52:534100410 Kontroly
10MM91 Ejpovicke trosky (Radovan Čížek, Martin Vích)23:20:0003:33:5504:13:5546055405 Kontroly
11MM104 JŮ a HELE žerou sele (Petr Herink, Jaroslav Herma)23:25:0003:15:1603:50:163900390 Kontroly
12MM101 TáBorci (Martin Kraus, Jarda Řízek)23:25:0003:24:4003:59:403800380 Kontroly
13MM82 BobBlacks.com (Petr Braniš, Martin Vavrla)23:20:0003:26:0204:06:0240020380 Kontroly
14DD114 Hlavně aby neVIPrahlo (Jindra Dohnalová, Zuzana Kordačová)23:25:0003:26:3304:01:333704366 Kontroly
15MD72 KoKo (Jiří Křížan, Anežka Palková)23:15:0003:03:1803:48:183600360 Kontroly
16MD75 HoSpo (Petr Adrián, Eva Pyková)23:15:0003:17:5404:02:543406334 Kontroly
17MM14 JaBlKo Team Javornice (Milan Reinberg, Vlasta Zachoval)23:00:0003:03:3504:03:353408332 Kontroly
18MD87 STS Chvojkovice Brod (Alena Hloušková, Jan Hloušek)23:20:0003:02:1803:42:183300330 Kontroly
19MD77 Čihadelníci (Petr Kocman, Radka Nechvátalová)23:20:0003:25:0704:05:0733015315 Kontroly
20MD61 (Ne)pojizdny lazaret (Peta Zajickova, Tomas Michal)23:10:0003:03:5003:53:503100310 Kontroly
21MD12 Dezorientovaní bizoni (Martina Špádová, Karel Špáda)23:00:0002:57:2203:57:223100310 Kontroly
22MM56 TomTom (Tomáš Kadlec, Tomáš Vincour)23:10:0002:58:4503:48:453000300 Kontroly
23MD37 HAKUNA MATATA (Pavel Wurm, Ludmila Wurmová)23:05:0002:54:5503:49:552900290 Kontroly
24MD54 Neřízená střela (Pavel Dejmek, Eva Dejmková)23:05:0003:02:4603:57:462900290 Kontroly
25MD60 Svacina pocka (Gabina Prochazkova, Tom Kothera)23:10:0002:59:5903:49:592600260 Kontroly
26MD107 Pohoda Jazz (Radek Hábl, Kristýna Dostálková)23:25:0003:09:4603:44:462200220 Kontroly
27DD55 Jarda a Karel (Kateřina Průšková, Tereza Kindlmannová)23:10:0002:57:4403:47:441800180 Kontroly
28MD62 Znojmáci (Vojtas Mrňa, Léňa Kseničová)23:15:0002:36:3603:21:361700170 Kontroly

Denní etapa

Návštěvnost kontrol

Meresjev 28/28

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MM32 EPO Extra (Petr Pruner, Petr Dvořák)10:45:0016:44:0905:59:098600860 Kontroly
2MM34 BRATŔI V BIKU (Viktor Slavík, Tomáš Hájek)10:50:0016:48:3705:58:377600760 Kontroly
3MM10 SAC Bělá pod Bezdězem (Milan Jílek, Karel Fousek)10:45:0016:41:5705:56:577400740 Kontroly
4MM101 TáBorci (Martin Kraus, Jarda Řízek)11:05:0017:11:3406:06:3476020740 Kontroly
5MM58 Rozlitý pivo (Jan Kašpar, Vojtěch Miller)10:55:0016:40:3105:45:317200720 Kontroly
6MM104 JŮ a HELE žerou sele (Petr Herink, Jaroslav Herma)11:05:0016:56:1805:51:187100710 Kontroly
7MM91 Ejpovicke trosky (Radovan Čížek, Martin Vích)11:05:0017:13:5606:08:5669030660 Kontroly
8MM82 BobBlacks.com (Petr Braniš, Martin Vavrla)11:00:0017:05:5306:05:5363015615 Kontroly
9MD76 SNS Smržovka (Dan Žáček, Martina Fólová)11:00:0017:01:5706:01:576104606 Kontroly
10DD100 MŠ a MŠ (Martina Štursová, Magda Švehlová)11:05:0017:08:1406:03:146008592 Kontroly
11MD75 HoSpo (Petr Adrián, Eva Pyková)11:00:0017:09:1706:09:1760035565 Kontroly
12MM43 Nevím (Tomáš Vopálenský, Martin Kočí)10:50:0016:43:5605:53:565600560 Kontroly
13MD72 KoKo (Jiří Křížan, Anežka Palková)10:55:0016:44:3705:49:375500550 Kontroly
14MD54 Neřízená střela (Pavel Dejmek, Eva Dejmková)10:50:0016:44:1105:54:115500550 Kontroly
15MM74 Široký a Bystrozraký (Petr Grunt, Aleš Cabalka)10:55:0016:49:3805:54:385500550 Kontroly
16DD114 Hlavně aby neVIPrahlo (Jindra Dohnalová, Zuzana Kordačová)11:05:0017:03:5705:58:575300530 Kontroly
17MD12 Dezorientovaní bizoni (Martina Špádová, Karel Špáda)10:45:0016:42:4305:57:435100510 Kontroly
18MD37 HAKUNA MATATA (Pavel Wurm, Ludmila Wurmová)10:50:0016:58:5006:08:5054030510 Kontroly
19MD60 Svacina pocka (Gabina Prochazkova, Tom Kothera)10:55:0016:53:0805:58:084900490 Kontroly
20MM56 TomTom (Tomáš Kadlec, Tomáš Vincour)10:50:0016:42:2605:52:264700470 Kontroly
21MD84 Krmení dravé zvěře (Elis, -ury-)11:00:0016:54:1305:54:134700470 Kontroly
22MD77 Čihadelníci (Petr Kocman, Radka Nechvátalová)11:00:0016:57:2105:57:214200420 Kontroly
23MM14 JaBlKo Team Javornice (Milan Reinberg, Vlasta Zachoval)10:45:0016:19:3005:34:304100410 Kontroly
24MD87 STS Chvojkovice Brod (Alena Hloušková, Jan Hloušek)11:00:0016:39:2005:39:204100410 Kontroly
25DD55 Jarda a Karel (Kateřina Průšková, Tereza Kindlmannová)10:50:0016:33:3405:43:344100410 Kontroly
26MD62 Znojmáci (Vojtas Mrňa, Léňa Kseničová)10:55:0016:39:5405:44:543100310 Kontroly
 MD107 Pohoda Jazz (Radek Hábl, Kristýna Dostálková)11:05:0011:05:0000:00:00000DQKontroly
 MD61 (Ne)pojizdny lazaret (Peta Zajickova, Tomas Michal)10:55:0010:55:0000:00:00000DQKontroly

Maxim 66/66

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MD45 Kamzasněhem.cz (Martin Sajal, Lenka Kotačková)10:15:0016:20:1806:05:1888015865 Kontroly
2MM105 Dekadentní starci (Jiří Kafka, Václav Vopat)10:40:0016:36:1505:56:158300830 Kontroly
3MM46 Ekonom Old Stars (Jan kabát, Dušan Lebeda)10:15:0016:12:3405:57:347600760 Kontroly
4MM35 Kohouti (Pavel Kohout, Viktor Kohout)10:10:0016:10:2506:00:257502748 Kontroly
5MM116 PBV (David Náhlovský, Petr Brych)10:40:0016:39:1705:59:177300730 Kontroly
6MD69 FAST MACHETE (Milan Bílý, Irena Jiráňová)10:25:0016:26:3406:01:347304726 Kontroly
7MM21 Restaurace Jizera (Ladislav Hoffman, Jiří Štěpánek)10:05:0016:06:1506:01:157204716 Kontroly
8MM73 Chajlchemorci (Jakub Vít, Dušan Paleček)10:25:0016:12:0705:47:077100710 Kontroly
9MD90 Cyklobulf (Magdalena Klánová, Tomáš Zikmund)10:30:0016:22:5005:52:506800680 Kontroly
10MD96 Zpomalovací pruhy (Tereza Páclová, Vláďa Pokorný)10:35:0016:29:5105:54:516800680 Kontroly
11MM120 Taebo Team Arena (Pavel Trumpeš, Filip Masri)11:00:0017:00:5206:00:526802678 Kontroly
12MM118 Sporty v přírodě (Jan Zídek, Lukáš Vydra)10:15:0016:22:4106:07:4170025675 Kontroly
13MM49 MAXIMálně opatrně, ale vostře! (Václav Kroupa, Zdeněk Sedláček)10:20:0016:13:1605:53:166700670 Kontroly
14MM03 ATC Kokořín (Alexandr Kotačka, Zdeněk Laciga)10:00:0016:12:5606:12:5672050670 Kontroly
15MM50 Na poslední chvíli (Radek Loukotka, Roman Kuntoš)10:20:0016:25:5506:05:5568015665 Kontroly
16MD53 Snail Wheels (Eva Ouředníková, Petr Udatný)10:20:0016:27:5306:07:5369025665 Kontroly
17MD109 Kouřimáci (Zdeňka Matějovská, Marek Kouřimský)10:40:0016:35:2405:55:246200620 Kontroly
18MM38 Šlapeto (Otta Kučera, Petr Venera)10:10:0016:00:2905:50:296100610 Kontroly
19MD31 HO Železný Brod (Ondřej Hudík, Ludmila Rosenbaumová)10:10:0016:13:1806:03:186008592 Kontroly
20MD47 Nebrzdíme (Michal Pátek, Petra Škodová)10:15:0016:12:5005:57:505800580 Kontroly
21DD48 MAXIMální pohoda (Jana Kroupová, Ivana Lacigová)10:20:0016:09:1205:49:125700570 Kontroly
2220 Bulfové (Tomáš Fejfárek, Karel Landkammer)10:05:0016:00:3805:55:385700570 Kontroly
23MM44 SAC/FRT Bělá p.Bezdězem (Lubomír Andrs, Holub Vladimír)10:15:0016:15:0406:00:045702568 Kontroly
24MD39 BJ Kakosy DMS (Jan Otte Vavřík, Anna Hekkla Vavříková)11:05:0016:59:5505:54:555600560 Kontroly
25MD28 Divoká jízda (Michal Pelikán, Iva Bezděková)10:10:0016:06:5305:56:535600560 Kontroly
26MD97 Jahuteam (Josef Janeček, Marcela Hubáčková)10:35:0016:36:5906:01:595504546 Kontroly
27MM78 JAMI (Michal Geisler, Jaroslv Malec)10:25:0016:14:4805:49:485400540 Kontroly
28MM111 PataM (Patrik Lukšan, Matějíček Jaromír)10:40:0016:36:5605:56:565400540 Kontroly
29DD51 Tryskomyši (Jarča von Prechtová, Pavla Kozel)10:20:0016:00:3405:40:345300530 Kontroly
30MM103 Hanspaulka boys (Betka Vojtěch, Doucha Jakub)10:35:0016:39:4206:04:4254010530 Kontroly
31MM17 Al-kulajda (Mirek Šváb, Jakub Šváb)10:05:0015:58:1305:53:135200520 Kontroly
32MM85 Sokol Podlázky (Petr Štěpánek, Jaroslav Kubišta)10:30:0016:29:3205:59:325200520 Kontroly
33MM42 bratři v triku (Radek Frelich, Ondřej Frelich)10:15:0016:06:4305:51:435100510 Kontroly
34MD63 Slavíci (Pavel Slavík, Martina Slavíková)10:25:0016:06:1305:41:135000500 Kontroly
35MM57 Lédové (Pavel Lederer, Vojtěch Lederer)10:20:0015:21:1905:01:194900490 Kontroly
36DD102 Zajíc za trnkou (Jana Zajícová, Zuzana Trnková)10:35:0016:04:3005:29:304900490 Kontroly
37MD59 Řetězáci (Tomáš Turek, Monika Turková)10:25:0016:16:3105:51:314900490 Kontroly
38MD80 Splašený Jeleni (Radek Jelínek, Lenka Jelínková)10:30:0016:40:1906:10:1953040490 Kontroly
39MD13 Remyš (Renata Pytlounová, Michal Obst)10:05:0015:54:3705:49:374700470 Kontroly
40MD07 Cucini Team (Vojtěch Cuc, Aneta Cucová)10:00:0015:54:2505:54:254600460 Kontroly
41MM99 Modrý šíp (Miroslav Bauer, Petr Kraus)10:35:0016:40:4906:05:4947015455 Kontroly
42MM112 Pat a Mat (Aleš Kohout, Martin Kohout)10:40:0016:17:3805:37:384500450 Kontroly
43MD98 SK vagon Korenov (Jan Sixta, Ivana Luksova)10:35:0016:16:5005:41:504500450 Kontroly
44MD79 Roztočtí dráčci (Pavel Frydrych, Adéla Nováková)10:30:0016:02:2505:32:254400440 Kontroly
45MD81 mamka & taťka (Igor Vít, Jana Vítová)10:30:0016:26:2805:56:284400440 Kontroly
46MM11 NoStaMar (Stanislav Novák, Martin Novák)10:00:0016:05:5906:05:5945015435 Kontroly
47MM113 Hnědáci IV (Tomáš Jíleček, Robin Kyclt)10:40:0016:26:0105:46:014100410 Kontroly
48MD36 My Dva (Luboš Socha, Jana Sochová)10:10:0016:05:4305:55:434100410 Kontroly
49DD33 Sestry v Triku (Kateřina Slavíková, Jana Jeřábková)10:10:0016:07:5305:57:534100410 Kontroly
50MM18 Gulf - Punisher Racing Team (Martin Češka, Tomáš Dvořák)10:05:0016:08:5506:03:554108402 Kontroly
51MM19 Pupíci (Jindřich Handl, Luboš Plocek)10:05:0014:44:4504:39:454000400 Kontroly
52MD124 Starý mladý (Tomáš Langr, Erika Langerova)10:35:0015:49:0905:14:093900390 Kontroly
53MD02 Hnědáci (Pavla Ochecová, Jiří Antonín)10:00:0015:52:2505:52:253800380 Kontroly
54MM95 Veveričky (Igor Misik, Peter Fedoročko)10:35:0016:23:2905:48:293600360 Kontroly
55MM29 Půlkvarteto (Martin Heřman, Jan Kukral)10:10:0016:21:2506:11:2540045355 Kontroly
56MD06 Hnědáci llI (Jan Povýšil, Gabriela Šedivcová)10:00:0016:15:5306:15:5341065345 Kontroly
57MD67 Kimbula (Iva Nešvarová, Petr Ill)10:25:0016:09:0305:44:033200320 Kontroly
58MD04 Hnědáci II (Markéta Zavřelová, František Jelínek)10:00:0016:07:5606:07:5634025315 Kontroly
59DD15 JaMa (Jana Dusová, Markéta Kletečková)10:05:0015:51:1605:46:163100310 Kontroly
60DD83 Jizerskohorské bludičky (Jarmila Müllerová, Lucie Martínková)10:30:0016:16:3705:46:372900290 Kontroly
61MD119 (Ne)pojizdny lazaret (Peta Zajickova, Dusan Tvrdy)10:55:0016:50:2405:55:242800280 Kontroly
62MM52 Dřeváci (Petr Brabec, Láďa Kozel)10:20:0015:34:5105:14:512600260 Kontroly
63MD108 Opičáci od jezu (David Zdvořáček, Michaela Votrubová)10:40:0017:24:3806:44:38420210210 Kontroly
64DD66 E2 (Eva Pašková, Eva Konfrštová)10:25:0016:46:1006:21:1020095105 Kontroly
65MD121 Stopaři (Kristina Blažková, Petr Nétek)10:50:0017:39:0006:49:00330230100 Kontroly
 MM122 Mirek (Miroslav Horák, není)10:40:0016:59:1206:19:1251085425DQKontroly

Mrazík 18/18

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MD09 Štočci z Pískovky (Jiří Štoček, Anežka Štočková)10:45:0014:36:4503:51:453500350 Kontroly
286 Do nekonečna a ještě dál (Josef Dvořák, Hana Dvořáková)11:10:0015:05:1103:55:113500350 Kontroly
326 SAC Bělá pod Bezdězem - junior (Milan Loukotka, Martin Horák)11:05:0014:29:5403:24:543400340 Kontroly
425 SAC Bělá pod Bezdězem - junior (Jan Horák, Adam Horák)11:00:0014:30:0703:30:073400340 Kontroly
5MM30 Blesk (Petr Mareček, Vojtěch Mareček)11:10:0014:59:2803:49:283100310 Kontroly
6123 Kola ze Salapky (Václav Průšek, Šimon Průšek)11:20:0013:34:5402:14:542700270 Kontroly
768 Pecky (Tomáš Pecka, František Pecka)11:10:0015:31:0304:21:0334095245 Kontroly
8MD70 Už mě to nebaví (Petra Macháčková, Jan Macháček)11:10:0015:00:3403:50:342400240 Kontroly
988 VYDRY (Tereza Vydrova, Lucie Vydrova a Majda Vondrová)11:15:0015:07:4303:52:432400240 Kontroly
10106 WIDRMANCI (Jaroslav Wiedermann, Natálie Wiedermannová)11:15:0015:20:4304:05:4325015235 Kontroly
1192 Upiri (Marek Elias , Kateřina Eliasova )11:15:0015:08:5903:53:591700170 Kontroly
1293 Upiri II (Petra Bielinova , Jáchym Elias )11:15:0015:09:2403:54:241700170 Kontroly
13DD40 Splašený rodidla (Michaela Toušová, Tereza Lepšíková)11:10:0015:06:3903:56:391700170 Kontroly
14110 Žirafy (Milan Šrejber, Lucie Šrejberová)11:15:0014:44:3603:29:361300130 Kontroly
15117 Rychlé želvy (Dita Geislerová, Richard Geisler)11:10:0015:07:4403:57:441200120 Kontroly
16125 Vankisti (Jana Vanková, Matouš Vanka)10:25:0015:03:1204:38:1226018080 Kontroly
17MD23 MaTy (Hana Matějíčková, Miloš Dočekal)10:55:0015:56:0705:01:07200295-95 Kontroly
18MD22 Pípa (Renata Picková, Jiří Pavlů)10:50:0015:56:0905:06:09200320-120 Kontroly

Málčik 4/4

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
105 Márinka & Damísek Team (David Vít, Markéta Vítová)11:10:0014:35:0403:25:042200220 Kontroly
216 Slelky tým (Jaroslav Lelek, Linda Zástěrová)11:10:0015:07:5003:57:502100210 Kontroly
371 Ja - Nováci (Petr Novák, Nela Nováková)11:15:0015:06:2503:51:251700170 Kontroly
4115 Rainbow (Jiří Pelnář, Jan Pelnář, Nikola Pelnářová, Veronika Pelnářová)11:15:0015:01:3603:46:361000100 Kontroly

Noční + denní etapa

Meresjev 28/28

Poř. Sl. Název týmu Celkový čas jízdy Nasb. celkem Penalizace (součet) Body celkem (součet)  
1MM32 EPO Extra (Petr Pruner, Petr Dvořák)10:02:05143061424 
2MM10 SAC Bělá pod Bezdězem (Milan Jílek, Karel Fousek)09:47:02130001300 
3MM34 BRATŔI V BIKU (Viktor Slavík, Tomáš Hájek)09:59:25129021288 
4MM58 Rozlitý pivo (Jan Kašpar, Vojtěch Miller)09:44:17119001190 
5MM101 TáBorci (Martin Kraus, Jarda Řízek)10:06:141140201120 
6MM104 JŮ a HELE žerou sele (Petr Herink, Jaroslav Herma)09:41:34110001100 
7MM91 Ejpovicke trosky (Radovan Čížek, Martin Vích)10:22:511150851065 
8DD100 MŠ a MŠ (Martina Štursová, Magda Švehlová)09:56:00107081062 
9MD76 SNS Smržovka (Dan Žáček, Martina Fólová)09:56:45103041026 
10MM82 BobBlacks.com (Petr Braniš, Martin Vavrla)10:11:55103035995 
11MM43 Nevím (Tomáš Vopálenský, Martin Kočí)09:52:049800980 
12MM74 Široký a Bystrozraký (Petr Grunt, Aleš Cabalka)09:47:319600960 
13MD72 KoKo (Jiří Křížan, Anežka Palková)09:37:559100910 
14MD84 Krmení dravé zvěře (Elis, -ury-)09:52:019100910 
15MD75 HoSpo (Petr Adrián, Eva Pyková)10:12:1194041899 
16DD114 Hlavně aby neVIPrahlo (Jindra Dohnalová, Zuzana Kordačová)10:00:309004896 
17MD54 Neřízená střela (Pavel Dejmek, Eva Dejmková)09:51:578400840 
18MD12 Dezorientovaní bizoni (Martina Špádová, Karel Špáda)09:55:058200820 
19MD37 HAKUNA MATATA (Pavel Wurm, Ludmila Wurmová)09:58:4583030800 
20MM56 TomTom (Tomáš Kadlec, Tomáš Vincour)09:41:117700770 
21MD60 Svacina pocka (Gabina Prochazkova, Tom Kothera)09:48:077500750 
22MM14 JaBlKo Team Javornice (Milan Reinberg, Vlasta Zachoval)09:38:057508742 
23MD87 STS Chvojkovice Brod (Alena Hloušková, Jan Hloušek)09:21:387400740 
24MD77 Čihadelníci (Petr Kocman, Radka Nechvátalová)10:02:2875015735 
25DD55 Jarda a Karel (Kateřina Průšková, Tereza Kindlmannová)09:31:185900590 
26MD62 Znojmáci (Vojtas Mrňa, Léňa Kseničová)09:06:304800480 
 MD61 (Ne)pojizdny lazaret (Peta Zajickova, Tomas Michal)03:53:503100310DQ
 MD107 Pohoda Jazz (Radek Hábl, Kristýna Dostálková)03:44:462200220DQ

Naši partneři

Haven Mapníky Autopilot Žaket, mapy a grafika Farma Ptýrov Astera glass SHOCart liga Bakov Devils