Noční etapa

Návštěvnost kontrol

Meresjev 25/25

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MM05 SAC Bělá pod Bezdězem (Milan Jílek, Karel Fousek)23:00:0003:03:3004:03:303508342 Kontroly
2MM45 klacky.cz (petr basus, jan cizinsky)23:10:0003:13:1504:03:153408332 Kontroly
3MM02 ATC Kokořín (Alexandr Kotačka, Rostislav Sladký)23:00:0002:49:4203:49:423300330 Kontroly
4MM55 EPO PEPO / Čelovky Lucifer (Petr Pruner, Petr Dvořák)23:15:0003:13:1903:58:193300330 Kontroly
5MM54 suadra.cz / raidaventura.org (Jiří Zelenka, Kajman)23:15:0003:12:1703:57:173100310 Kontroly
6MM105 Georgeos (Radovan Cizek, Jiří Bím)23:20:0003:15:2103:55:212900290 Kontroly
7MM10 Starej s Chytrym (Ondřej Čapek, Ferdinand Polák)23:00:0003:00:3004:00:302602258 Kontroly
8DD58 MŠ a MŠ (Martina Štursová, Magda Švehlová)23:20:0003:27:5404:07:5428025255 Kontroly
9MD48 PEPE se kousne (Pepa Michálek, Radek Hábl)23:15:0003:12:4203:57:422500250 Kontroly
10MD42 Snail Wheels (Eva Ouředníková, Petr Udatný)23:10:0003:17:1904:07:1927025245 Kontroly
11DD113 hlavně aby neVIPrahlo (Jindra Vostrá Dohnalová, Zuzana Kordačová)23:10:0002:58:2403:48:242300230 Kontroly
12MD19 Dezorientovaní Bizoni (Karel Špáda, Martina Špádová)23:05:0002:56:3203:51:322300230 Kontroly
13MM47 Kamuy Cycling Team (Jiří Šareš, Petr Zavrtálek)23:15:0003:11:4003:56:402300230 Kontroly
14MM26 JaBlKo Team Javornice (Milan Reinberg, Zachoval Vlasta)23:05:0002:43:5603:38:561900190 Kontroly
15MM30 Osamělí jezdci (Pavel Dejmek, Jan Hloušek)23:05:0003:02:4003:57:401900190 Kontroly
16MM51 široký a bystrozraký (Aleš Cabalka, Petr Grunt)23:15:0003:21:5304:06:5321020190 Kontroly
17MD08 Krmení dravé zvěře (Elis, ury)23:00:0002:33:5503:33:551700170 Kontroly
18MD62 Hakuna Matata (Pavel Wurm, Lída Wurmová)23:20:0003:14:3203:54:321700170 Kontroly
19MM112 Cukr a bič (Tomáš Buňata, Jan Čipera)23:15:0003:23:5304:08:5317030140 Kontroly
20MD91 Svižný švih (David Máška , Iveta Pachmanová)23:20:0003:36:5904:16:5921070140 Kontroly
21MD33 DÉČKO (GABRIELA PROCHÁZKOVÁ, TOMÁŠ KADLEC)23:05:0003:03:2003:58:201300130 Kontroly
22MD34 YES (Tomáš Vincour, Petr Rabušic)23:10:0003:19:1804:09:1815035115 Kontroly
23MM07 Bob Black's "A" (Petr Braniš, Martin Vavrla)23:00:0003:17:3904:17:3919075115 Kontroly
24MD37 Kulich team (Marek Eliáš, Kateřina Eliášová)23:10:0002:14:4603:04:4690090 Kontroly
25MD106 Svačina počká! (Tomáš Kothera, Ilona Eismannová)23:20:0003:46:0504:26:0519012070 Kontroly

Denní etapa

Návštěvnost kontrol

Meresjev 24/25

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MM55 EPO PEPO / Čelovky Lucifer (Petr Pruner, Petr Dvořák)11:00:0017:01:3206:01:326304626 Kontroly
2MM54 suadra.cz / raidaventura.org (Jiří Zelenka, Kajman)10:55:0016:50:3505:55:355000500 Kontroly
3MM45 klacky.cz (petr basus, jan cizinsky)10:55:0016:50:3805:55:384900490 Kontroly
4MM05 SAC Bělá pod Bezdězem (Milan Jílek, Karel Fousek)10:45:0016:51:3506:06:3549020470 Kontroly
5MM105 Georgeos (Radovan Cizek, Jiří Bím)11:00:0017:00:2006:00:204602458 Kontroly
6MM112 Cukr a bič (Tomáš Buňata, Jan Čipera)11:05:0016:59:2805:54:284500450 Kontroly
7MM47 Kamuy Cycling Team (Jiří Šareš, Petr Zavrtálek)10:55:0017:03:2006:08:2047030440 Kontroly
8MM02 ATC Kokořín (Alexandr Kotačka, Rostislav Sladký)10:40:0016:38:2405:58:244100410 Kontroly
9MD42 Snail Wheels (Eva Ouředníková, Petr Udatný)10:50:0016:52:3306:02:334106404 Kontroly
10DD58 MŠ a MŠ (Martina Štursová, Magda Švehlová)11:00:0016:59:4005:59:404000400 Kontroly
11MD91 Svižný švih (David Máška , Iveta Pachmanová)11:00:0016:51:1005:51:103800380 Kontroly
12DD113 hlavně aby neVIPrahlo (Jindra Vostrá Dohnalová, Zuzana Kordačová)11:05:0017:02:0905:57:093800380 Kontroly
13MM51 široký a bystrozraký (Aleš Cabalka, Petr Grunt)10:55:0016:56:4306:01:433704366 Kontroly
14MD19 Dezorientovaní Bizoni (Karel Špáda, Martina Špádová)10:45:0016:28:2205:43:223600360 Kontroly
15MM07 Bob Black's "A" (Petr Braniš, Martin Vavrla)10:45:0016:45:2406:00:243602358 Kontroly
16MD08 Krmení dravé zvěře (Elis, ury)10:45:0016:17:4805:32:483300330 Kontroly
17MM26 JaBlKo Team Javornice (Milan Reinberg, Zachoval Vlasta)10:50:0016:43:1605:53:163300330 Kontroly
18MD62 Hakuna Matata (Pavel Wurm, Lída Wurmová)11:00:0016:52:0505:52:053200320 Kontroly
19MM30 Osamělí jezdci (Pavel Dejmek, Jan Hloušek)10:50:0016:26:0805:36:083100310 Kontroly
20MD34 YES (Tomáš Vincour, Petr Rabušic)10:50:0016:49:2305:59:233100310 Kontroly
21MD106 Svačina počká! (Tomáš Kothera, Ilona Eismannová)11:05:0016:57:3305:52:332900290 Kontroly
22MD33 DÉČKO (GABRIELA PROCHÁZKOVÁ, TOMÁŠ KADLEC)10:50:0016:48:1505:58:152400240 Kontroly
23MD37 Kulich team (Marek Eliáš, Kateřina Eliášová)10:50:0016:17:1005:27:102000200 Kontroly
24MM10 Starej s Chytrym (Ondřej Čapek, Ferdinand Polák)10:45:0013:22:0002:37:001500150 Kontroly

Maxim 54/54

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MD59 Kamzasnehem.cz (Martin Sajal, Lenka Kotačková)10:15:0016:19:1506:04:1568010670 Kontroly
2MM87 BRATŘI V BIKU (Tomáš Hájek, Jiří Pospíšil)10:30:0016:25:0605:55:066200620 Kontroly
374 Ekonom Old stars (Dušan Lebeda, Jan Kabát)10:20:0016:31:2206:11:2263045585 Kontroly
4MM108 Pat a Mat (Jiří Kafka, František pavlíček)10:40:0016:42:5206:02:525806574 Kontroly
5MM73 malej a velkej (Ondřej Buchtík, Otakar Tománek)10:20:0016:07:1805:47:185400540 Kontroly
6MD69 Kunratický Go & Yacht Club (Marie Hrdinová, Pavel Horák)10:20:0016:20:0006:00:005400540 Kontroly
7MM25 Bratři v triku (Radek Frelich, Ondřej Frelich)10:05:0016:07:2106:02:215106504 Kontroly
8MM79 PBV Brno (David Náhlovský, Petr Brych)10:25:0016:11:3305:46:335000500 Kontroly
9MD46 VIPrahle hyeny (Milan Horky, Iva Hájková)10:55:0017:09:5106:14:5154060480 Kontroly
10MM52 Opatrně, ale vostře! (Václav Kroupa, Jaroslav Řízek)10:10:0016:13:1606:03:164808472 Kontroly
11MM114 CCCHARLIE (Matěj Ševčík, Petr Punčochář)11:15:0017:18:5706:03:574808472 Kontroly
12MM88 Turnovaci (Jiří Šíp, Ladislav Smitka)10:30:0016:26:5305:56:534700470 Kontroly
13MM06 Pupíci (Luboš Plocek, Jindřich Handl)10:00:0015:58:0505:58:054700470 Kontroly
14MM70 Pivo s Kofolou (Roman Kuntoš, Radek Kříž)10:20:0016:39:1506:19:1554085455 Kontroly
15MM67 SAC/ŽÍZEŇ Bělá p B. (Lubomír Andrš, Jiří Rejnart)10:15:0016:13:0805:58:084400440 Kontroly
16MD68 LOST (Pavel kubík, Viktor Němec)10:20:0016:12:4705:52:474300430 Kontroly
17MM75 Lstiví Afghánci (Viktor Slavík, Tomáš Šimek)10:25:0016:23:1205:58:124300430 Kontroly
18MM53 Restaurace Jizera (Ladislav Hoffman, Jiří Štěpánek)10:10:0015:59:3005:49:304100410 Kontroly
19MD104 Dupající, funící (Iva Bezděková, Michal Pelikán)10:40:0016:32:2805:52:284000400 Kontroly
20MM04 Šlapeto (Otta Kučera, Bořivoj Horák)10:00:0015:56:1805:56:184000400 Kontroly
21MM29 Páni radové (František Vinš, Josef Houžvic)10:05:0016:04:0405:59:044000400 Kontroly
22MD82 Splašený Jeleni (Radek Jelínek, Lenka Jelínková)10:25:0016:21:4605:56:463900390 Kontroly
23MD50 Zbloudilé duše (Vláďa Dušín, Iva Malá)10:10:0016:11:5906:01:593904386 Kontroly
24MM65 Bloudil a Loudil (Aleš Vele, Horáček Petr)10:15:0016:13:4905:58:493800380 Kontroly
25MD111 Branická klika (Michal Kreuter, Kamila Amblerová)10:40:0016:41:1406:01:143804376 Kontroly
26MM57 ARDF (Petr Rešl, Jan Novák)10:10:0015:56:1905:46:193600360 Kontroly
27MD95 Domaci nasili (Zuzana Knedlikova, Jan Marak)10:35:0016:50:3706:15:3742065355 Kontroly
28MD102 Cykloň (Eliška Říčařová, František Trojánek)10:35:0016:24:5405:49:543500350 Kontroly
29MM93 The Sundays Bikers (Jiří Mastík, Ondřej Daněk)10:35:0016:16:4805:41:483400340 Kontroly
30MD23 Zalabiči (Jindřich Zalaba, Martina Zalabová)10:05:0015:52:2005:47:203400340 Kontroly
31MM63 Hair Nice (Josef Kratina, Luboš Král)10:15:0016:21:1406:06:1435020330 Kontroly
32MD41 Mimoňové (Jakub Ševčík, Olga Nitschelová)10:05:0016:14:2406:09:2434035305 Kontroly
33MD61 Hnědáci I (František Jelínek, Markéta Zavřelová)10:15:0016:08:4305:53:433000300 Kontroly
34MD78 Pepsi (Simona Punčochářová, Petr Adrian)10:25:0016:26:2906:01:293004296 Kontroly
35MM81 Puta Vida Loca (Martin Vrabec, Jaromirus Neradus)10:25:0016:19:5705:54:572900290 Kontroly
36DD56 M&M (Monika Pološčuková, Michaela Pološčuková)10:10:0016:06:5905:56:592800280 Kontroly
37MD28 Cucini Team (Aneta Cucová, Vojta Cuc)10:05:0015:53:0905:48:092700270 Kontroly
38DD16 Tryskomyši (Jarča von Prechtová, Pavla Kovářová)10:00:0015:47:5705:47:572500250 Kontroly
39DD96 Lážo plážo (Kateřina Průšková, Anna Svatušková)10:35:0016:34:0305:59:032500250 Kontroly
40MD27 VIPrahlá dvojka (Jiří Šembera, Jana Kroupová)10:05:0016:14:3606:09:3628035245 Kontroly
41MM09 Kyselé vokurky (Petr Popelka, Vítězslav Linke)10:00:0015:40:5305:40:532400240 Kontroly
42MD66 Hnědáci (JIří Antonín, Pavla Ochecová)10:15:0016:02:3205:47:322400240 Kontroly
43DD72 Sestry v Triku (Kateřina Slavíková, Jana Jeřábková)10:20:0015:53:1205:33:122300230 Kontroly
44MD85 Řetězáci (Tomáš Turek, Monika Turková)10:30:0016:35:5906:05:5924015225 Kontroly
45DD13 Vysmátý vochomůrky (Eva Pašková , Eva Grimmová)10:00:0015:18:0405:18:042000200 Kontroly
46MD103 Stopaři (Kristina Blazkova, Petr Netek)10:35:0016:37:0006:02:002004196 Kontroly
47MD64 Doubrava (Petra Felknerová, Daniel Čermák)10:15:0015:48:1705:33:171700170 Kontroly
48MD77 Emza (Emil Filip, Zuzana Sehnalova)10:25:0016:08:2005:43:201600160 Kontroly
49MD83 Votomtoje (Lucka Strašilová, Jiří Krautwurst)10:25:0016:15:0605:50:061400140 Kontroly
50MD14 Kimbula (Petr ILL, Iva Nešvarová)10:00:0016:30:1906:30:1921014070 Kontroly
51MM90 MPRS (Marek Protuš, Robert Sedlecký)10:30:0010:30:0000:00:00000 Kontroly
5212 Holky z naší školky (Eva Konfrštová, Drahomíra Pašková)10:00:0015:17:5605:17:56000 Kontroly
53MM86 Dabl trabl (Vojtěch Veselý, Anna Lamačová)10:30:0017:23:5406:53:54230255-25 Kontroly
54MD89 1 kočka + 1 kočka = 2 kočky racing team (Věra Benešová, Tomáš Dvořák)10:30:0017:32:0507:02:05180300-120 Kontroly

Mrazík 13/13

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
198 Bob a Bobek (Petr Novák, Matyáš David)11:10:0014:51:2803:41:282400240 Kontroly
2MM32 SAC Bělá pod Bezdězem - junior II (Adam Horák, Milan Loukotka)11:05:0015:02:0103:57:012300230 Kontroly
3MM31 SAC Bělá pod Bezdězem - junior I (Martin Horák, Jan Horák)11:00:0015:01:4204:01:422304226 Kontroly
4MM18 1.SAC Bělá pod Bezdězem (Radek Loukotka, Patrik Loukotka)10:50:0014:48:2103:58:211800180 Kontroly
5MD01 JaRiPet (Petr Řimnáč, Jana Chaloupecká)10:40:0014:19:0703:39:071700170 Kontroly
6MM115 Kola ze Salabky (Jáchym Průšek, Václav Průšek)11:20:0015:05:0403:45:041700170 Kontroly
7MM49 Blesk (Petr Mareček, Vojtěch Mareček)11:10:0014:58:4103:48:411700170 Kontroly
876 Už mne to nebaví (Petra Macháčková, Jan Macháček)11:10:0014:51:5603:41:561500150 Kontroly
9MM110 SOS (Michal Červenka, Šimon Červenka)11:15:0015:07:0803:52:081300130 Kontroly
10107 Motorová myš (Pavel Hendrych, Sára Hendrychová)11:15:0015:17:2104:02:211106104 Kontroly
11MM17 Davelští zevláci (Jakub Karel, Matěj Karel)10:45:0014:40:1103:55:111000100 Kontroly
12MD15 VaFKy (Filip Kříž, Viktorie Křížová)10:40:0015:00:5704:20:571209030 Kontroly
13MD101 Filipci (Jan Filip, Simona Filipová)11:05:0015:38:0504:33:0570155-85 Kontroly

Málčik 6/6

Poř. Sl. Název týmu Start Cíl Čas jízdy Nasb. Pen. Body celkem    
1MD109 Bats Kralupy (Tomáš Drbohlav, Katka Drbohlavová)11:15:0015:24:1004:09:1020035165 Kontroly
203 Márinka & Damíšek Team (David Vít, Markéta Vítová)10:40:0014:19:2303:39:231500150 Kontroly
311 AFRO Tým - 1/2 (Roman Kopecký, František Kopecký)11:05:0014:12:1403:07:141300130 Kontroly
4MD97 Ekonom Rising Stars (Daniel Čermák, Emílie Čermáková)11:15:0014:47:2103:32:211200120 Kontroly
560 VIP pro Orlíka! (Tereza Skobová, Lukáš Hýbl)11:15:0015:28:0004:13:0017050120 Kontroly
621 Slelky tým (Jaroslav Lelek, Linda Zástěrová)11:10:0014:58:1203:48:1290090 Kontroly

Noční + denní etapa

Meresjev 24/25

Poř. Sl. Název týmu Celkový čas jízdy Nasb. celkem Penalizace (součet) Body celkem (součet)  
1MM55 EPO PEPO / Čelovky Lucifer (Petr Pruner, Petr Dvořák)09:59:519604956 
2MM45 klacky.cz (petr basus, jan cizinsky)09:58:538308822 
3MM05 SAC Bělá pod Bezdězem (Milan Jílek, Karel Fousek)10:10:0584028812 
4MM54 suadra.cz / raidaventura.org (Jiří Zelenka, Kajman)09:52:528100810 
5MM105 Georgeos (Radovan Cizek, Jiří Bím)09:55:417502748 
6MM02 ATC Kokořín (Alexandr Kotačka, Rostislav Sladký)09:48:067400740 
7MM47 Kamuy Cycling Team (Jiří Šareš, Petr Zavrtálek)10:05:0070030670 
8DD58 MŠ a MŠ (Martina Štursová, Magda Švehlová)10:07:3468025655 
9MD42 Snail Wheels (Eva Ouředníková, Petr Udatný)10:09:5268031649 
10DD113 hlavně aby neVIPrahlo (Jindra Vostrá Dohnalová, Zuzana Kordačová)09:45:336100610 
11MD19 Dezorientovaní Bizoni (Karel Špáda, Martina Špádová)09:34:545900590 
12MM112 Cukr a bič (Tomáš Buňata, Jan Čipera)10:03:2162030590 
13MM51 široký a bystrozraký (Aleš Cabalka, Petr Grunt)10:08:3658024556 
14MM26 JaBlKo Team Javornice (Milan Reinberg, Zachoval Vlasta)09:32:125200520 
15MD91 Svižný švih (David Máška , Iveta Pachmanová)10:08:0959070520 
16MD08 Krmení dravé zvěře (Elis, ury)09:06:435000500 
17MM30 Osamělí jezdci (Pavel Dejmek, Jan Hloušek)09:33:485000500 
18MD62 Hakuna Matata (Pavel Wurm, Lída Wurmová)09:46:374900490 
19MM07 Bob Black's "A" (Petr Braniš, Martin Vavrla)10:18:0355077473 
20MD34 YES (Tomáš Vincour, Petr Rabušic)10:08:4146035425 
21MM10 Starej s Chytrym (Ondřej Čapek, Ferdinand Polák)06:37:304102408 
22MD33 DÉČKO (GABRIELA PROCHÁZKOVÁ, TOMÁŠ KADLEC)09:56:353700370 
23MD106 Svačina počká! (Tomáš Kothera, Ilona Eismannová)10:18:38480120360 
24MD37 Kulich team (Marek Eliáš, Kateřina Eliášová)08:31:562900290 

Naši partneři

Haven Mapníky Autopilot Žaket, mapy a grafika Farma Ptýrov Astera glass SHOCart liga Bakov Devils